zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!
05 listopada 2016 r. | 18:23
10

2417 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 214. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazała się Lidia Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!”

 1. EWA pisze:

  Radni z ocenami poniżej 2 powinni sami unieść się honorem i odejść !

 2. ProstyChlop pisze:

  A widziala Ty żeby WIEPRZE ood koryta same odlazły !!!!
  no chyba ze koryto puste!!!

 3. Z Panek pisze:

  Odejdą po referendum

 4. Anna Kowalska pisze:

  Jak można tak oceniać radnych Wieprze? Zastanów się człowieku co ty wogule piszesz weź ten swój telefon potrzaskaj i wyrzuć bo to Ty jesteś prawdziwym wieprzem!!!!!Popatrz na ten ranking on jest tak ustawiony jak ma być żeby tacy pslanci jak wy pisali te głupoty.Ludzie ogarnijcie się bo to nie prowadzi do niczego dobrego!. Proponuje zająć się droga do P.Zalskiego co zrobiły tiry z ta droga żeby dojechać do jego posesji? Takimi rzeczami się zajmijcie a nie czymś co ktoś ustawia żeby Panki sklucic!

  • Wróżka pisze:

   Nie jestem palantem jak pani pisze o wszystkich .Należy zrobić rachunek sumienia i zabrać się do roboty, bo tylko zniesienie obecnej władzy uzdrowi Panki.

  • Lech pisze:

   Bo na nic wiecej nie zasługują , a zwłaszcza dziewięć piesków wójta . W końcu radni są bezradni.

 5. Jamuz pisze:

  Kolejny raz przydupasy żle ocenieni. Wstyd

 6. Zygm pisze:

  Sami robią rankingi, sami glosuja. Jeszcze niech se zrobia swoja gmine i sie mianują królami. Oj krzykacze, krzykacze śmieszny jest ten wasze głosowanie

  • Wróżka pisze:

   Malkontencie Zygm zamów mszę ,idź do spowiedzi i módl się za ,,uzdrowienie,, gminy i za chorych pracowników w tej gminie.Możesz też zamówić drugą mszę w swojej intencji . Mały człowieczku żal mi Ciebie, bo nie widzisz tego co widzą inni mieszkańcy , a może tak byś poszedł do okulisty ? Polecam okulistykę na ul. Ceglanej w Katowicach maja tam dobrych specjalistów słyszałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *