zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza! Lidia Stępień powróciła na fotel antylidera!
18 grudnia 2016 r. | 11:01
14

2701 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 246. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazała się Lidia Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.14 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza! Lidia Stępień powróciła na fotel antylidera!”

 1. Z Panek pisze:

  Ula znowu najlepsza :)))

 2. Jamuz pisze:

  Lidka nie idź tą drogą

 3. Wróżka pisze:

  Z Panek – ha ha ha

 4. Z Panek pisze:

  Jaka skarbnik taka siostra .

 5. sisters pisze:

  Z protekcji siostry może w niedalekiej przyszłości Pani Dyrektor………….

 6. Z Panek pisze:

  Szkoła Aleksandrów można rozumieć

 7. reda...r pisze:

  co prawda w oczy boli i usuwasz

 8. reda...r pisze:

  ludzie sprubójcie dać komuś jedynke i zobaczcie o ile oczk spadną,antończkowi o 5 napewno,reszcie mniej a radnej sówce max o 2 oczka nawet jak jest 10 głosujących,nie mówie o 100 głosach,i nie zastanawia nikogo czemu ula ma tyle głosów,jak ja głosuje to na wszystkich czy dodaje czy ujmuje.smiech na sali,

  • Magda pisze:

   Masz racje ja to sledziłam,pod koniec głosowania miała mało głosów p B.S ale potem co się okazało? Kto? Pani L.S Osobiście drugiej Pani podnosłam głos, a i tak ten co ten ranking stworzył to obniżył, robi ludzi w balona żeby miał wejścia na swoją stronę. Rozumiem miesiąc się bawić w klocki, ale aż tyle. Chyba się ludzie poznali i psów nie strzyza i nie ma z czego żyć.

 9. Z Panek pisze:

  Bo rudym którzy z urzędu są fałszywi leci szybciej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *