zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Ryszard Olczyk najgorszy!
19 lutego 2017 r. | 15:11
3

1090 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 149. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Ryszard Olczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Ryszard Olczyk najgorszy!”

 1. Z Panek pisze:

  Brawo Ula

  • Klaudia pisze:

   Nie Brawo Ula -Brawo Gasiorski!!!! Opozycję ustawił na najwyższym szczeblu bo myślał i myśli ze podbije tym swoje wejścia na stronę.Zobacz sobie we Wreczycy Opozycji nie ma każdy równy a tu?Sensacji szuka ale brak juz panie redaktorze zainteresowanych?Jak widać a i najgorszego radnego robi wg.uznania! SMIECH! Pozdrawiam 😉

 2. Z Panek pisze:

  Klaudia zgadzam się. To jest już naprawdę upadek na samo dno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *