zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!
12 lutego 2017 r. | 16:49
5

1199 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 126. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Tadeusz Nicer.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!”

 1. Tomasz pisze:

  Co ten Pan taki zmartwiony , chyba świnką nie dał jeść ?

 2. Z Panek pisze:

  dlatego że przegrał hehehe

 3. Zbyszek pisze:

  I co za tydzień Pan Olczyk naj gorszy chyba za tą jazde po płotach.

 4. zmiana podpisu pisze:

  Wszystko da się zrobić! Kto w przyszłym tygodniu. HAHAHA

 5. Janko pisze:

  idź wójtowi pałke posssać…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *