zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!
05 marca 2017 r. | 21:02
8

958 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 97. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Tadeusz Nicer.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!”

 1. Anka pisze:

  A gdzie “Brawo Ulka”?. Teraz naprawdę należą jej się brawa.
  Szczyt głupoty.
  Do tego wszyscy inicjatorzy referendum powinni dostać teraz do zapłaty solidarnie zwrot kosztów referendum.

 2. Klaudia pisze:

  Janek widzę ze prawda boli,oj boli!!!Straszny upadek! A twój komentarz średni, zastanów się co piszesz. ANKA masz rację ?

 3. Koko fako pisze:

  Jasne źe Anka ma rację. Nie przejmujcie się nimi. Oni nie mają wstydu. Teraz po tej stopce pieski Brzenczyszczykiewicza powinny siedzieć w budzie . Ha ha ha

 4. Mirek pisze:

  Hitler wojował z całym światem i co . Jeszcze chwila i praski pójdzie w diabły filmiki nagrywać, Czy rozczochraną podrywać

 5. Do Mirka pisze:

  Twój komentarz tez powinien być zdjęty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *