zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!
02 kwietnia 2017 r. | 17:47
10

1014 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 148. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Tadeusz Nicer.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!”

 1. Z Panek pisze:

  Brawo Ula

 2. Janek pisze:

  Patrzcie popaprani radni takiego szacunku nigdy nie będziecie mieli jak Pani Przewodnicząca. Szacunku się nie nabywa siedząc cicho na sesjach lub klikając polubienia szmatlawca. pl.

 3. Kasia pisze:

  polubienia w “szmatlawcu” wystawiać może każdy żal Wam dooopska ściska? Ciężko się podnieść po porażce w referendum??? ha ha ha!!! jakoś wyładować stres musicie tylko że na osobach, które są za wójtem jakoś wrażenia to nie robi, raczej świadczy o Waszej bardzo niskiej kulturze osobistej

 4. Apacz pisze:

  Ludzie jak nie potraficie ze sobą rozmawiać … nawet ostro ale bez ubliżania i wulgarności to wcale nie rozmawiajcie, bo zachowujecie się jak zdziczała horda !!!!

  • Panek pisze:

   Apaczu- ludzìą dają przykład reporterzy piszący artykuły. Nie dają dobrego przykładu, a wręcz odwrotnie. Wróć się do artykułów jeszcze z przed referendum. Reporterzy posuwają się nawet do wyzwisk pod adresem urzędników. Przeciwnikom się to strasznie podobało, a niektórzy zwolennicy niepotrzebnie zbliżają się do poziomu tych wulgarnych ludzi.

 5. Z Panek pisze:

  Nawet Wójt przystajni zmieszał wczoraj praskiego z błotem osobiście u nas w gminie , i o czym to świadczy .

 6. Kasia pisze:

  a skąd takie info?????? podaj więcej szczegółów, jeśli masz takie sprawdzone informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *