zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!
25 grudnia 2016 r. | 17:12
7

1710 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 172. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazał się Tadeusz Nicer.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tadeusz Nicer najgorszy!”

 1. Koko pisze:

  Pan Tadeusz naj gorszy, tak kończą sługusy wójta ?

  • Wróżka pisze:

   Tych ministrantów wodza jest wielu . Za moment będą go całować po……………. nie napiszę po czym , bo się nimi i wodzem brzydzę.

 2. Wróżka pisze:

  Chyba gorszego od wójta to nie ma w tej gminie.

 3. Z Panek pisze:

  Za tydzień wójt będzie naj gorszy odpowiedni prezent świąteczny .

 4. Z Panek pisze:

  Chyba raczej noworoczny

 5. Dominik pisze:

  jaki prezent? czyzby glosiki juz zebrane????/

  • Ania pisze:

   Po nitce do kłębka 🙂 Ranking jak zwykle uporozowany,Ci co głosowali przeciw źli Bujak tak mało głosów a ponad 4 ludzie budzimy się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *