bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tomasz Pilarz najgorszy!
27 listopada 2016 r. | 14:31
5

2500 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 210. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazał się Tomasz Pilarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Tomasz Pilarz najgorszy!”

 1. Jamuz pisze:

  Brawo Ula

 2. Z Panek pisze:

  Co to jest za ranking.Ustawione według tego co go stworzył dajesz 5 wzrasta o 1 dajesz 1 urywa 1 to według mnie powinna skala być 1 bo czy w tą czy w tą o 1 idzie jakias tu pomyłka jest daje 5 to wzrasta 5 a nie 1. A chyba że Bujak dam 5 to ma 5 a jak z 9 mędrców dam 5 i wzrasta o 1 ok rozumiem tak właśnie działa ten chory ranking żeby tych pogłębić. Sprawdziłem to na wiele sposobów i nie jest to tak do końca prawdziwe. BAWCIE SIE DALEJ! I oceniajcie bo ja w to nie wierzę.

 3. Obserwator pisze:

  Masz racje.Kto by oddał tyle głosów na panią B!tez brałem udział ale się wycofalem z tego.Wiele mieszkańców nawet nie wie ze coś takiego jest.O czym wogule mowa tak jest ustawione i tak ma być.

 4. Tomasz pisze:

  Prawda boli . A ranking Jet sprawiedliwy . W zestawieniu powinno być kto ile jakich ocen dostał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *