zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski ponownie najgorszy!
15 stycznia 2017 r. | 17:23
4

1171 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 159. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski ponownie najgorszy!”

 1. Z Panek pisze:

  Bogdan chyba czas ze sceny zejść

 2. Z Panek pisze:

  Trzeba taczką wynieść.

 3. jacoo pisze:

  Raczej mała przyczepką 🙂

 4. FelixY pisze:

  Kto chce zarobic w necie kilkanascie $$$$ dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w gogle: jak kosic kase na adfly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *