zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!
29 stycznia 2017 r. | 16:28
6

1045 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 116. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Zbyszek pisze:

  Czas na zmiany brawo Bodzio

 2. Z Panek pisze:

  Mam pytanko? Pisze redaktorek ze głosowanie jest do niedzieli 23:59 a o 16.51 w niedziele jest pierwszy wpis wiec do której jest to głosowanie?

 3. Wróżka pisze:

  Dobrze ,że jest tu fotka z tą panią ,a nie z rozczochraną. Na tę babę nie da się patrzeć jest taka niechlujna , co innego na byłą panią sekretarz aż miło było ją oglądać.

 4. Panek pisze:

  Wróżka na Ciebie tez .W dodatku twój oddech mówi o tobie wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *