zachmurzenie małe
12°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!
12 marca 2017 r. | 16:35
9

1093 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 150. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Piotrek pisze:

  Po trupach i za pomocą pomocą wpływowych ludzi wygrał referendum i nadal najgorszy hehe
  Brawo Ulu

  • Capone pisze:

   Nie wiesz co piszesz .Po trupach to do celu, tak można powiedzieć o przeciwnikach wójta. Nie rób z ludzi idiotów bo nikt nie był namawiany Ani zastraszany przez pracodawców oraz wpływowych ludzi. Zwykli prości ludzie postanowili nie iść na tą szopkę która utworzyli przeciwnicy. W te statystyki nikt nie wierzy. Nie mam pojęcia komu to i po co.

 2. Klaudia pisze:

  Jak to komu i po co???Dla redaktorka!Niech się ucieszy. Szkoda ze jemu rankingu nie zrobią 😉

 3. Wróżka pisze:

  Ocena dla pana redaktora 5,0

 4. Z Panek pisze:

  hehehe Praski znowu najgorszy

  • Capone pisze:

   Praski pokazał kto najgorszy w Waszym referendum. Redaktor za wypisywanie tych bzdur w które nikt nie wierzy dostaje 1 .

 5. Z Panek pisze:

  Te 812 głosów Plus Ci zastraszeni , jednym słowem będzie nokaut na wyborach,
  Średnio 850 to wygrane wybory .

  • Capone pisze:

   To proszę napisz kto był zastraszany. Może podaj nazwę zakładu który rzekomo zastraszal ludzi. W wyborach wszystko może się zdarzyć. Jeśli tylko będzie dobry kandydat to może może…. Dotychczasowi kandydaci już napewno nie mają szans. Ludzie doskonale pamiętają szanownych wojowników

 6. Z Panek pisze:

  Liczę że może być nawet 1000 mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *