zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!
01 stycznia 2017 r. | 14:21
6

1690 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 172. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy w głosowaniu okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Z Panek pisze:

  Wójt sprawiedliwie oceniony Brawo ?

 2. Wróżka pisze:

  Oby go tak oceniono w referendum. Wójt musi odejść.

 3. JARO pisze:

  REFERENDUM NIE BĘDZIE !!!!!!!

 4. Ja pisze:

  JARO marzenia to nie Warszawa . Nawet Macierewicz nie zmieni tego choć podobno i tam praski żebrze o pomoc .

 5. Wróżka pisze:

  Po tym filmie z główną rolą genitaliów wójta ,to pewnie tylko w piekle mu pomogą .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *