zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza!
17 czerwca 2018 r. | 10:48
9

575 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza!”

 1. mieszkańcy pisze:

  Moim zdaniem najlepszym Radnym jest pani Ewa pani , świadczy o tym że jako samorządowiec zrobiła dla swojej dzielnicy bardzo dużo już w I kadencji ( każdy widzi jak zmieniło się osiedle ! , ) .Proponuję kandydaturę pani Ewy na Wójta naszej Gminy . Kto za + , kto przeciw –

  9
  3
  • Lidka pisze:

   Na + to to że udostępniła drogę do przedszkola !

   7
   2
  • Praszczyk pisze:

   ta niemowa na sesjach?

   4
   6
  • Leszek pisze:

   Do Praszczyk: nie ważne ile się mówi , ważne ile się robi dla swoich wyborców , a efekty widać gołym okiem !!!! Właśnie Panki potrzebują takiego Wójta !

   7
   1
  • Praszczyk pisze:

   daj jakiś przykład tych działań

  • Ela pisze:

   przyjedź i zobcz jak wygląda osiedle ( bloki ) , to może zrozumiesz , a to jest jej I kadencja jako Radna

   2
   5
  • Wspólnota pisze:

   To znaczy my nic nie robimy tylko pani bezradna wszystko zrobiła ?? Bardzo to ciekawe

   1
   6
  • Jadwiga pisze:

   Do Wspólnoty : cała ta wspólnota to jak ” dziecko we mgle ” na zebrania przychodzi 5 % mieszkańców , jedyna kompetentna osoba to Prezes tego osiedla i oczywiście Radna !

 2. Wróżka pisze:

  Pani Ewa ma więcej poparcia niż pani Bujak .Widać to po tym ,że pani Ewa ma mniej oddanych głosów i bardzo dobry wynik ,natomiast pani Bujak dużo więcej ,a wynik proporcjonalnie niezbyt dobry .

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *