zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Włodzimierz Miłkowski najgorszy!
21 kwietnia 2019 r. | 10:00
6

2067 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Włodzimierz Miłkowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Włodzimierz Miłkowski najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  W tym tygodniu Dyzio czytaj Furmanek najlepszy .Wreszcie Dyzio zaspokojony.

  9
  6
  • olo pisze:

   A babochłop na ostanim, ło pani co to się porobiło przez te święta 🙂

   3
   4
  • Wróżka pisze:

   Pewnie koledzy od kieliszka głosowali na Furmanka ,pomiędzy jednym a drugim toastem .,olo,, jak Ty jesteś tak piękny jak twój sznaps kolega to ja już wszystko wiem.

   5
   4
  • olo pisze:

   Wróżka jeżeli ty jesteś piękność nocą zaś za dnia szkaradą jak Twoja idolka to wiesz co , ja już nawet się na Ciebie nie gniewam 🙂

   4
   1
  • Sprawiedliwy pisze:

   olo człowieku zejdź na ziemię ,co Ty piszesz. Czy Ty czytasz swoje teksty ?

   4
   3
 2. ele pisze:

  Głosowanie oderwane od rzeczywistości. Ciekawe, co głosujący wiedzą na temat podejmowanych działań przez oceniane osoby? Portal “Gminapanki” nie zamieszcza takich informacji. A może oceniane są tylko fotografie z pierwszej sesji?

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *