zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!
01 kwietnia 2018 r. | 17:38
5

1070 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Stefan pisze:

  bodzio, Wesołych Świąt 🙂 oby ostatnich razem

  1
  3
 2. Wróżka pisze:

  Wszyscy ,,szczekacie i szczekacie ,, a jak było referendum to pokazaliście ,że nic nie potraficie zadziałać .

  1
  1
 3. IRENA pisze:

  Niech nam Bodzio “panuje” jeszcze 2 kadencje !!!!!

  2
  1
 4. Wróżka pisze:

  Czy to tekst na prima aprilis ….ha ha ha ….

  1
  2
 5. Leszek pisze:

  Niech nam jak najdłużej panuje nasz najjaśniejszy pan , bo dzięki niemu Panki znane są na całym świecie !!!!

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *