zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
UG Panki
Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!
15 lipca 2018 r. | 13:16
5

676 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Renia pisze:

  Panie Wójcie niech Pan doprowadzi do konca sprawe sciekow bez zamiatania pod dywan….

  10
 2. Ania pisze:

  Czy w sprawie o scieki moga zeznawac mieszkancy???? mysle ze wielu ludzi mialoby cos do powiedzenia nie tylko w kwestii sciekow ale i innych odpadow, nielegalnego zatrudnienia itp itd Pan Brzeczek na Wojta za odwage w opisywaniu prawdy!!!!!!! A nasz wójt powinien sie troche zastanowic co jest najwazniejsze uklady i korzysci czy dobre o sobie zdanie ktore przez wiadomo co zostalo nadszarpniete!!!! jest teraz okazja Panie Wójcie by troche odkupic grzeszki

  12
  • Stasiek pisze:

   O jakim końcu sprawy Ty piszesz?? Ten człowiek doprowadził do tego stanu rzeczy w zamian czerpiąc korzyści od właściciela masarni. Wszystkie libacje ,imprezy itp. to myślisz zapłacił za nie?? Jeszcze sprawdzimy pozostałych “byznesmenów” popierających bodzia i zobaczymy jaki uczciwy jest ten wasz bodzio.

   9
   1
  • Lidka pisze:

   nie zgodze sie z tym…. jesli wlasciciel masarni nie ma przedoczyszczalni teraz dzierzawiac nie mial jej takze wczesniej prowadzac samodzielnie masarnie, dawniej nie bylo takich imprez a scieki pewnie szly na oczyszczalnie… prawda jest taka ze krew byla widoczna nie od klku miesiecy ale kilku lat…. i tutaj pies pogrzebany- czemu wszyscy siedzieli cicho? za imprezy pewnie wszystko placone bylo, ale jakims cudem kazdy sie bal mowic glosno o problemie ze sciekami

   1
   2
 3. Romek pisze:

  Jeśli od jakiegoś czasu reaktor jest nieaktywny i ścieki nie były należycie oczyszczane to za co ja i inni mieszkańcy płaciliśmy??????????????? Zwrot kasy nam się należy!!!!!!!!!!!

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *