bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!
03 września 2017 r. | 18:40
4

784 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 88. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Bogdan Praski najgorszy!”

 1. Panki pisze:

  Brawo Ula

 2. Wróżka pisze:

  Najgorszy ,ale chociaż na fotce siedzi obok niego ładna kobieta ,a nie ta z filmiku reklamującego gminę.

  • Coff pisze:

   Dziwię się jej bardzo że siedzi koło tego gbura…

  • Bo pisze:

   Ty się możesz dziwić a oni takich jak Ty oboje to wiesz gdzie mają…… Pisanie chlopkow na nich wrażenia nie zrobi ale może podnosi waszą wartość.?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *