bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Bujak najlepsza
19 stycznia 2020 r. | 11:05
13

335 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Bujak najlepsza”

 1. Mieszkaniec pisze:

  “AMATORSZCZYZNA CZY BRAK NADZORU URZĘDNIKA?
  Nie tak dawno wśród samorządowców zapanowało święte oburzenie na gminę Panki. Jej ówczesny włodarz Bogdan Praski łamiąc wcześniejsze ustalenie złożył wniosek do Regionalnych Inwestycji Terytorialnych na 10 mln zł. Wcześniej gminy dogadały się między sobą że każdy będzie się starał o około 1 mln zł, co dawało gwarancje, że każdy otrzyma wnioskowaną kwotę. Wójt Praski łamiąc ustalenia narażał całe przedsięwzięcie. Finał był taki, że gmina Panki nie dostała nic.
  Po zmianie władzy miało być lepiej. Pojawiły się nowe środki w Urzędzie Marszałkowskim i można było otrzymać kolejne miliony na odnawialne źródła energii. Gminy musiały tylko o nie zawnioskować. I tym razem Panki nie dostaną ani złotówki! A Dlaczego? Otóż co prawda kwota wniosku nie budziła zastrzeżeń, ale załączniki tak. Okazało się że nowa władza nie potrafi prawidłowo złożyć odpowiedniego wniosku! Nie zrobił tego urzędnik. Czyste dyletanctwo.
  Współczuję mieszkańcom tej gminy. Mieli wójta który zaangażował się w aferę seksową, teraz mają wójta – amatorkę. Trudno mi ocenić co gorsze. Społeczeństwo wszystko przetrzyma, natomiast znajdą się tacy którzy będą bronić nieprofesjonalnego rządzenia gminą przez nową panią Wójt. Tylko kto tutaj zawiódł kogo? Gmina zawiodła wójta czy wójt zawiódł społeczność gminy? A miało być tak fajnie.”
  Zrodlo: Nowiny Klobuckie

  6
  2
  • Leszek pisze:

   No to kierownik inwestycji do odstrzału , za niedopilnowanie wniosków , no chyba że konsekwencje poniesie sprzątaczka lub któryś z pracowników gospodarczych. zobaczymy ?

   6
   1
  • Lidka pisze:

   Leszku kierownik to miał inne zadanie , jest zima więc monitorował ile jeszcze węgla zostało w placówkach gminnych , nie miał czasu na pierdoły, od tego miał pracowników

   6
   1
  • Rysiek pisze:

   Tak, wójt ma do pomocy sekretarza, który nie dopilnował kierownika, którego Bujak zatrudnił a do nadzoru nad komórką inwestycyjną i kierownik też nie dopilnował.
   Trzech promujących jednego pracownika i nie dopilnowali a ten nie zrobił i stał się kozlem ofiarnym.
   Wszyscy amatorzy i wielka kompromitacja.

 2. Vizir do wybielania pisze:

  W klobuckiej.pl przed tygodniem było wyjaśnienie. Poleciała ze stołka urzędniczka, która zawaliła. Miała być dyscyplinarka, ale odeszła za porozumieniem stron. Chyba tylko Zalski i poplecznicy Bodzia nie rozumieją, że wójt nie jest od składania dokumentów, a co najwyżej podpisów. Pracownik merytoryczny ma robić za co mu płacą.

 3. Ela pisze:

  Kierownik powinien mieć tylko jedno zadanie tak jak jest , bo jak dostanie więcej zadań , to nie zrobi nawet tego jednego dobrze .

  • Mieszkaniec pisze:

   Nie pisz kierownik bo obrażasz innych kierowników. Napisz wyraźnie – ten kierownik albo po prostu kiedrzyn

 4. Stefan pisze:

  Tak kwiczą świnie oderwane od koryta ? Boli że skończyła się kastowość i np.sekretarka przestała zarabiać krocie? I ma boleć a będzie jeszcze boleć bardziej,już niedługo.

  2
  3
  • Ja pisze:

   Stefek Brzęczymucha, takiej świni jak ty trudno szukać gdzie indziej. Bardziej bolą cię porażki twojej wybranki, które na siłę chcesz ukryć a jest ich coraz więcej i będzie coraz głośniej. Już niedługo.
   A tak na marginesie – spłaciłeś już długi w skarbowym i inne czy dalej cię komornicy ścigają ?

   4
   4
  • Gość pisze:

   Stefan Ty nie patrz na to co się skończyło, tylko na to co jest teraz. Tamto było i nie wróci, a teraz mamy ten dobrobyt, który nam zapewniała Pani B. I tacy jak Ty …..
   Jak to ktoś napisał AMATORSZCZYZNA!!!
   Ps . Stefan to Jarek ?

 5. Jarosław Brzęczek pisze:

  Moje długi nie obciążają gminy i jak łatwo się domyślić obchodzą co najwyżej mnie. Ty się nimi przejmować nie musisz, to co mam pokrywa je z ogromnym naddatkiem, nie widzę też, żeby mnie ktoś ścigał. Adres nie jest tajemnicą, a Tobie nic winien nie jestem. Co do świń, to bardzo mądre i czyste zwierzęta, porównanie mnie do nich w żaden sposób mi nie ubliża 🙂
  Generalnie niewiele sobie robię z tego, co byle kto o mnie mówi, nie każdy może mnie obrazić, a Ty do tego grona się nie zaliczasz 🙂

  Miłego dnia

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *