zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najgorsza
02 kwietnia 2024 r. | 10:49
59

758 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorsza okazała się Wójt Urszula Bujak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.59 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najgorsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Proszę o rozpiskę spotkań przedwyborczych Wójta , gdzie , kiedy i o której ? a może jeszcze debata tych kandydatów

  • Wyborca pisze:

   Dla czego pracownik Gminny roznosi w tej chwili ulotki wyborcze po Kostrzynie ?
   Na to idą nasze podatki !!!

   5
   1
  • Mieszkanka pisze:

   Pani Wójt gdzie Pani sztap wyborczy że wójt sam po nocy musi roznosić ulotki po ul. Częstochowskiej.

   1
   1
 2. Z Cyganki pisze:

  Ula a co ze zmianą taboru samochodów w strażach ?? Bo plotka chodzi że z Panek auto zabrałaś do Zwierzyńca a jednocześnie wstrzymałaś im zakup nowego , kolejna kwestia czy po wyborach dalej będziesz w godzinach urzędowych pracować w szpitalu ?
  Sam ranking pominę bo wiadome jest że jest tu kupione promowanie pani Gierak kosztem Bujak

  • Mieszkaniec pisze:

   Słaba zmiana tematu Pani Sekretarz
   Ktoś powinien zrobić zdjęcia i udostępnić w gazecie .

 3. Z Panek pisze:

  Ulotki rozwożą pracownicy w godzinach pracy, tak zgadza się też widziałem, myślę że nietylko ja. Ale co mają zrobić skoro to polecenie służbowe. Bardziej mnie zastanawia i przeraża to, z jakich pieniędzy są one zrobione. Czy z pieniędzy podatników czy z razem mozemy wiecej?

  5
  1
 4. mieszkaniec pisze:

  nie siejcie zamętu nikt nie jest taki głupi , aby nadużywać władzy do roznoszenia ulotek przez podwładnych w godzinach pracy , niedługo będziecie pisać że te broszury pod sumujące kadencje przed wyborami były za pieniądze gminne . Przy takich apanażach każdego włodarza stać , żeby kampanie wyborczą zrobić na swój koszt.

  1
  3
  • Gość pisze:

   Mamy naj słabszego wójta od wielu kadencji.
   Żaden były wójt nie robił kampanii ruszając zmarłych z grobu, a obecny nawet tego się łapie
   Wymieńmy Wójta i radnych

   5
   2
  • Do Mieszkańca pisze:

   A jak wytłumaczysz kolekcje drukarek
   z całego urzędu w pokoju Sekretarz

   3
   1
 5. Mieszkaniec pisze:

  szczury nocą wychodzą

 6. Daria pisze:

  Co to za zarzuty? jakie szczury, jaką nocą? Pani Wójt, to piszą dwie osoby związane z kontrkandydatami. Takie pisanie i takie epitety kłamliwe świadczą o poziome przeciwników.

  2
  2
  • Do Dari pisze:

   Chcesz porozmawiać o Poziomie Pani wójt to przeczytaj post Anny w poprzednim poście z 24 marca

   3
   2
 7. Gienek pisze:

  ale co to ma wspólnego z Panią wójt?

  1
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   A spotkanie wyborcze w Konieczkach.
   Jak zapytali pracownika gminy że ładnie sobie dom wyremontowałeś i odpowiedział że nie za swoje to się robi
   A Pani wójt w szał prawie wpadła i chciała wyprosić go ze spotkania, wielu to słyszało
   Jak to rozumieć że za gminne był remont?

   4
   2
 8. Edzio pisze:

  Czym bardziej atakują mieszkańców tym więcej oni piszą , ino tak dalej

 9. Obserwator pisze:

  Wizja utraty władzy przeraża te pancie

  4
  2
  • Kasi mowię „nie” pisze:

   Trzeba być debilem, żeby tak napisać. Kogo ma przerażać wizja utraty władzy?

   Sekretarz za dwa miesiące odchodzi na emeryturę i ma w dupie mieszkańców tej wiochy. Bujakowej zostało kilka lat do emerytury, ale pracy jej nie zabraknie, może mniej zarobi, zyska spokój i nie będzie tracić zdrowia na czytanie hejtu idiotow.

   Widzę za to co czeka Gierakową za pół roku.

   Nic nie robi, ludzie się zwalniają, córka esbeka, skłóca ludzi, przyszła dla pieniędzy itp.

   Ta strona to pisowska szczujnia identycznie w innych gminach. Zamęt, fetor i hejt

  • mieszkaniec pisze:

   Do Kasi mowię „nie” . Może pracy i spokoju pani wójt nie zabraknie , ale jak piszesz że może mniej zarobi , to dla mnie 6,5 tys zł brutto ( pielęgniarka, położna ze średnim wykształceniem i specjalizacją (1,02) – 6473,07 zł brutto ), a 16 tys zł brutto to duża różnica . Pani Kasia tu się urodziła , tu mieszka była przewodniczącą rady więc zna realia i potrzeby mieszkańców . Co do spokoju to uważam że praca pielęgniarki jest bardziej odpowiedzialna i stresująca , bo odpowiada za życie ludzkie niż Wójta . A co do hejtu to jak wybiera się do polityki to trzeba być odporny na krytykę , a nie latać z głupotami na milicję , bo ktoś coś napisał że mu się nie podoba w pracy pani Wójt .

 10. Wyborca pisze:

  Dziś spotkanie wyborcze w remizie w Pankach o 18
  Jednego z kandydatów

 11. Strażak pisze:

  Przecież to kłamstwo, byłem na spotkaniu i takie słowa nie padły. Dzwonię w trymiga do poszkalowanych przez ciebie, niech z tobą zrobią porządek gnido, nawet mąż i ojciec kandydatki nie pomogą

  1
  4
  • Mieszkaniec pisze:

   Pani Wójt dziś celowo nie odebrała dofinansowania na Skatepark.
   A było przyznane 100 tys zł
   Byłi dziś wszyscy z naszego powiatu , oczywiście tylko Panek nie było.
   Jednym słowem działa na szkodę mieszkańców.

   4
   2
 12. Gienek pisze:

  dofinansowanie będzie, spokojnie nic nie jest stracone kłamco

  2
  1
  • Elka pisze:

   oczywiście że będzie dofinansowanie nic nie przepada. Ale nieładnie że gmina panki była nieobecna. To urząd otrzymał informacje kiedy odbędzie się wręczenie nagród i wójt się nie pojawiła. Rozumiem że mogła mieć jak zwykle inne sprawy, ale wtedy wysyła się kogoś innego w zastępstwo. Tak się nie robi! WSTYD i jeszcze raz WSTYD. Razem możemy więcej? Jak się to hasło ma? Czy wójt jest poważna?

   3
   1
 13. Mieszkaniec pisze:

  A kto je odebrał kłamco.
  Morze Wójt

  1
  1
 14. Do mieszkanki pisze:

  analfabetko, po pierwsze może a nie morze, a po drugie wójt nie musi osobiście odbierać.

  1
  1
 15. Mieszkaniec pisze:

  Urzędy Gminy naszego powiatu dostały przed świetami oficjalne zaproszenie do Starostwa Powiatowego w Klobucku na dzisiejsze uroczyste wręczenie nagród z Urzędu Marszałkowskiego. Gmina Panki dostała 100 tyś. zł na budowę Skateparku. Było uroczyście. Byli włodarze ościennych gmin. Z Panek nie było nikogo – zaproszenie dotarło do Urzędu Gminy Panki, nie było ani Wójta ani Sekretarza ani Skarbnika, inni wójtowie i skarbnicy podpisywali już dziś umowy na realizacje tych przyznanych dofinansowań. Pytam się gdzie były te trzy Panie ??? Jak można było tak ośmieszyć naszą Gminę, w sumie to nie był ich pomysł wiec nie mogły publicznie komuś przyznać racji !!!!! Mało tego, nie poinformowały ani Radnych Gminy ani nawet Pani Soltys, którzy chętnie by pewnie odebrali tą nagrodę. Dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Wystalskiego obecnego na owej gali – nagroda trafiła na ręce Pani Sołtys z Panek

 16. Renata pisze:

  dzisiaj były przekazywane czeki, to wszystko . Ważne, że dofinansowanie jest. A Pan Wystalski niech sobie zaslug nie przypisuje tylko jak jest na spotkaniach to powinien odróżniać drogi gminne od powiatowych. Wstyd. Z jednym się zgodzić trzeba, że sztab wyborczy osób popierających jest wszystkim znany:, Praski, Wachowska, Kalmuk, Pilarze, Kulejewski…. Oni chcą podejmować jak dawniej decyzje.

 17. Do Strażak pisze:

  Nawet puste lale z urzędu nie umieją ustalić kto pisze tu posty .
  Pozdrawiam

 18. Z Panek pisze:

  Ośmieszyły do spółki urząd, Gminę i zlekceważyły powiat! Gratuluję wojt doradców, rozumiem ze to nie wojtowej pomysł i wykonanie ze skateparkiem ale same sobie gwoździa za gwoździem bijecie

  3
  1
 19. Łukasz pisze:

  ale w was jest jadu katolicy, o co wam chodzi? że jest uczciwie ? Pani Wójt niech się Pani trzyma, damy radę 🙂

  1
  5
  • Z Leśnej pisze:

   jest dofinansowanie ? jest. Mam nadzieję redaktorzy projektu będą sprzątać po swoich pupilach.

   1
   1
  • Z zerdziny pisze:

   Łukasz, a raczej Krzysztof uczciwie tak zgodzę się, wojt nie pojechała bo była przeciwna, nie przypisała sobie laurów Rady Gminy ale powinna powiadomić inne osoby, myślę że pani sołtys i radni chętnie by pojechali. WSTYD. To jest 100 tys złotych a urzad gminy nie ma czasu jechać odebrać pieniędzy? To czym się zajmuje? Jaka dzisiaj wieś dostała foldery o gminie? Kto tym razem rozwoził?

   3
   1
 20. Doktor pisze:

  Bogdan walił konia i nie ośmieszył gminy i powiatu? och, może teraz będzie doradcą ministra?

 21. Wyborca pisze:

  Panie nie były bo pogubiły się w tych komentarzach, że ktoś śmie……. Prawda wychodzi na jaw, Co jakiś czas piesek szczeka i próbuje dementować komentarze. Przecież skatepark to zniewaga dla nich. Trójwładza absolutna

  2
  1
  • Z Bloków pisze:

   tak Panie absolutna jak u ciebie w domu, jest potrzebny ten skatepark jak kobiecie lekkich obyczajów majtki. Niech se na Leśnej Panie zrobią.

   1
   2
  • Ilonka pisze:

   wystarczy że trojwladza będzie wykonywać swoje obowiązki a nie zajmować się kampanią wójt w godzinach pracy urzędu. Dziś ich miejsce było w starostwie, nawet Pan minister Kiepura zwrócił uwagę że BRAKUJE PANEK. Chcą nas spalić w powiecie? DOŚĆ

   1
   1
 22. Gość pisze:

  Mamy zdjęcia jak Pani Wójt roznosi ulotki po Pankach dziś o godzinie 8.50
  W godzinach pracy jak by nie było

  4
  2
 23. Aneta pisze:

  jest na urlopie, niech redaktor sprawdzi.

  1
  1
  • Goska pisze:

   Urlop Aneta w niczym nie przeszkadza. Wójtem i reprezentantem Panek jest się cały czas. Wiedziała że w dniu dzisiejszym będzie do odebrania 100 tys na skatepark od dłuższego czasu. Przypadek z urlopem? Jesteśmy tylko ludźmi każdy ma prawo do urlopu, ale na litość boską w takiej sytuacji wysyla się delegacje. WSTYD W POWIECIE

   1
   1
 24. Władek pisze:

  minister Kiepura, śmiech na sali, minister czego? chyba powiatu, w którym się nic nie dzieje ze świtą z PSL, czyli bierni, mierni ale wierni. Jak tam jego kolega Maciej B. ? gdzie pracuje ten skazany członek zarządu powiatu?

 25. Ilonka pisze:

  wystarczy że trojwladza będzie wykonywać swoje obowiązki a nie zajmować się kampanią wójt w godzinach pracy urzędu. Dziś ich miejsce było w starostwie, nawet Pan minister Kiepura zwrócił uwagę że BRAKUJE PANEK. Chcą nas spalić w powiecie? DOŚĆ

  1
  1
 26. Jola pisze:

  pieniądze będą po rozliczeniu zadania, dzisiaj przed budową kto miał dostać? w gotówce? jak zasada jest że płacą po wykonaniu. Andrzej ty tak na poważnie ? czy z Bodziem teraz siedzicie?

  • Wlodek pisze:

   Tak Jola, chyba w skarpecie miała wojt przywieźć 100 tys. Chodzi o zlekceważenie zaproszenia, zlekceważenie powiatu

 27. Aneta pisze:

  przepraszam czego? powiatu czy rodziny Kiepura? żałosny jesteś, jak można zlekceważyć takie coś? moim zdaniem dobrze że nie była, mam nadzieję że wyp… was Zakrzewski z pisem na zawsze po 7 kwietnia…

  2
  1
 28. Krystyna pisze:

  Do Klobucka nie pojechały bo za blisko, do stolicy drugi raz by pojechały i na fejsa lans

  1
  1
  • Aneta pisze:

   może i byś się też zabrała? trochę byś miała inne obyczaje niż członkowie PSL

   1
   1
  • Z Częstochowskiej pisze:

   Proszę uważać na stres, w tym wieku nie potrzebnie się tak denerwować. Nikt tu zmarłych nie rusza, wręcz przeciwnie. Został jeden ze zmarłych w taki sposób uhonorowany jak mało kto w powiecie, a główną autorką tego pomysłu była Pani Wójt, która zorganizowała tablice pamiątkową i mszę za zmarłego i wiele innych gestów pamięci. Jak teraz niektórym nie wstyd tak pluć na Panią wójt i z jakiego to jest powodu? ludzie Panią znają i raczej antykampanie to robi Pani innym niż Pani Wójt. A Pani Wójt współczuję całej sytuacji i tego, że ludzie to znaczy Pani przeciwnicy są tacy przyziemni. P.s. ale w niedzielę w pierwszej ławce w kościele.

   2
   1
  • Edzio pisze:

   Skatepark to inicjatywa Radnych , Mieszkańców i Pani Sołtys.
   A wójt od początku była przeciwna temu!

   3
   2
  • Wyborca pisze:

   Wystakski niech sobie nie przypisuje innych ludzi zasług bo nic nie pomógł w tej kwestii

 29. Mieszkanka pisze:

  pomógł bo przywiózł nam do Panek czek i przekazał pani sołtys, we właściwe miejsce a tak by się poniewierał w starostwie. Widać nawet kontkandydaci działają dla dobra Panek, w przeciwieństwie do wójt która nie umie się zachować. Najlepiej się obrazić.

  4
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Gminą rządzi Sekretarz
   To sama sytuacja co za byłego.
   Nie pozwoliła to Wójt nie pojechał proste

   3
   1
 30. Mieszkaniec pisze:

  Nie pojechała bo łazi po Pankach i roznosi ulotki a miała na to 5 lat. Co robi kontrkandydatka to i ona, papuga zielona. Na koniec przefarbuje się na ciemno.

  3
  2
 31. Małgosia pisze:

  Każdy ze startujących robi kampanie, od wczoraj żyjesz na tym świecie? Pani wójt ma prawo do kampanii jak każdy kandydat w tym kraju. Poza tym jest na urlopie.

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *