zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najgorsza
20 lutego 2023 r. | 11:47
1

459 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Damian Wieczorek. Najgorsza okazała się Wójt Urszula Bujak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najgorsza”

  1. Mieszkaniec pisze:

    BRAWO

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *