bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
fot. klobucka.pl
Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najlepsza
19 lipca 2020 r. | 12:03
2

292 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ .

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najlepsza”

 1. Nowy pisze:

  To sam sam pis w tych pankach I kupa dębili jakie barany w tej gminie rządzą i nic nie robia i tyko się chwalą że dostają pieniądze wirtualne zlikwidować ta gminę

  3
  4
 2. Janek pisze:

  NIE OBRAŻAJ … I NIE BĄDŹ CHAM !!!

  NIE PASUJE TO WYJEDŹ DO ROSJI TAM BĘDZIE CI LEPIEJ !!

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *