zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najlepsza!
24 marca 2019 r. | 19:26
5

930 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najlepsza!”

 1. Jolo pisze:

  Znów babochłop nie wygrał 🙂

  14
 2. Sprawiedliwy pisze:

  Udaj się do okulisty Jolo jak widzisz w kobiecie chłopa to coś nie halo z Tobą . Oj masz problemy ,może to alkohol zjada ci resztki mózgu?

  13
 3. mieszkańcy pisze:

  czym pan radny pali w piecu ???????

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *