bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Oczyszczalnia spuszcza ścieki do rzeki
03 lipca 2020 r. | 11:36
5

Co oczyszczalnia wpuszcza do rzeki? Na pewno nie jest to czysta woda, to są zwykłe ścieki. Dlaczego nikt tego nie kontroluje?

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Oczyszczalnia spuszcza ścieki do rzeki”

 1. Lidka pisze:

  Nie ma sprawiedliwości… Masarnia spuszczała syf do oczyszczalni, a potem to wpływało do rzeki.. . Cisza… Oczyszczalnia zanieszczyszcza rzekę cisza… Smród był i jest, szlam płynie wszyscy zadowoleni ? wspaniała Gmina

  20
 2. Rysiek pisze:

  A co na wójt???

 3. Emil pisze:

  I teraz Wam pasuje. W tej kwestii nic sie nie zmienia ale cisza….. bo jakby to był poprzednik to już co innego. Jarek załozyłby okulary i wszystko by widział. To akurat dobrze…., ale dlaczego i Jarek i wy ludzie ,,chodzicie teraz bez okularów,, ???

 4. Robert pisze:

  Bo za Bodzio wszystko było beeee, teraz Panki to kraina mlekiem i miodem płynąca… Wójt najmilszą i najbardziej kompetentną osobą w Gminie… Inwestycji ogrom… no drugi Kleszczów. Dziwi mnie troszkę postawa naszego dziennikarza, bo absolutnie obiektywizmem nie grzeszy… Prawda jest taka, że jakby zwykły szaraczek spuszczał jakiś gnój, to zaraz afera by była, a u nas od dawna dudni o problemach na oczyszczalni i nikt problemu nie widzi… Wstyd!!! Ważne, że na pierwszy rzut oka wszystko pięknie wygląda, a im dalej w las, tym coraz większe gówno

 5. mukator pisze:

  Proponuję ‘wodą’ z ujścia z oczyszczalni zaopatrywać krany urzędu gminy w Pankach.
  Od razu zrzuty były by najczystszymi w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *