bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Ogólnopolski Strajk Nauczycieli we wszystkich szkołach w gminie Panki
26 marca 2019 r. | 09:14
1

Nauczyciele ze wszystkich szkół na terenie gminy Panki zapowiadają udział w Ogólnopolskim Strajku Nauczycieli, który ma odbyć się 8 kwietnia 2019 roku. Nauczyciele maja wiele postulatów do rządu, ale najważniejszy dotyczy podwyżki wynagrodzenia.

Przygotujcie się na pozostawienie dzieci i młodzieży w domach.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Ogólnopolski Strajk Nauczycieli we wszystkich szkołach w gminie Panki”

  1. nowy stary pisze:

    Z tego co wiadomo, to program podwyżek dla nauczycieli trwa już od roku i rządzący zapowiedzieli kontynuację teraz i w latach następnych – i to jest powodem do strajku. A nie strajkowano gdy podwyżek nie było za rządów Platformy – czyli nauczyciele ludzie światli dają się wodzić za nos politykowi starego układu, który chce przed wyborami zaszkodzić PiS-owi, bo rządy PiS zbytnio podobają się większości. No chyba że polscy nauczyciele zdecydowanie chcą powrotu Platformy do władzy i znowu kilkuletniego braku podwyżek dla nauczycieli. Sorry – taką mamy inteligencję.

    6
    6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *