zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
foto by shutterstock
Ogromne zadłużenie Gminy Panki!
27 września 2016 r. | 10:50
2

Przy 23 mln zł budżecie, gmina Panki ma 5 681 388,57 zł zadłużenie z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek, jak również obligacji. To efekt "przyśpieszonego rozwoju", który z każdym kolejnym miesiącem zadłużał gminę. To nie jest tylko problem Bogdana Praskiego, którego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. To problem wszystkich Mieszkańców, którzy z pewnością tego rodzaju zadłużenie odczują na własnej skórze.

Zobaczcie jak to wygląda w liczbach podanych ze sprawozdania budżetu za pierwszą połowę 2016 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

zadluzenie

BIP UG Panki

BIP UG Panki

 2 odpowiedzi na “Ogromne zadłużenie Gminy Panki!”

  1. Z Panek pisze:

    Panie Wójcie, czy warto ciągle zadłużać gminę? Gdzie ten rozwój?

  2. IzaK pisze:

    Poerwszy raz słyszę o takim zadłużeniu. Fajnie, że.takie informacje publikujecie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *