pochmurnie
Ośmiu chętnych na przebudowę drogi w Żerdzinie
06 września 2019 r. | 10:36

Aż osiem firm zgłosiło się w przetargu na przebudowę drogi gminnej nr 693 013 S w miejscowości Żerdzina. Najtańszą ofertę na przebudowę tej drogi zaoferowała firma ADAC-LEWA Sp. z o.o. z Przystajni - 599 994,01 zł. Co ciekawe, oferta firmy Bud-Met BIS jest dopiero trzecia...

Gmina na ten cel miała przeznaczonych 960 000 zł.

Droga ta powinna zostać przebudowana do końca października, a rozstrzygnięcie tego przetargu nastąpi w najbliższych dniach.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

9 odpowiedzi na “Ośmiu chętnych na przebudowę drogi w Żerdzinie”

1. Lidka pisze:

Niemożliwe !!!!! BUD-MET BIS z 3 ofertą , przecież to lokalna firma .

2. IRENA pisze:

Na inspektora budowy proponuję Czesława , który ma duże doświadczenie drogowe .

3. Arkadiusz pisze:

Może ciebie ireno na inspektora.ty to dopiero masz doświadczenie .

4. Domestos pisze:

Firma, która do niedawna wygrywała większość o ile nie wszystko z najniższą ofertą, tym razem nie była najtańsza.

Czy Czesław może mieć rację, że koszty robót powykonawczych powodowały, że oferta ostatecznie była niemal zawsze droższa niż konkurentów?

Ciekawe

5. Krys pisze: