bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
OSP Kałmuki zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017
28 grudnia 2016 r. | 07:59
8

Ochotnicza Straż Pożarna w Kałmukach zaprasza wszystkich na Bal Sylwestrowy 2017. Druhowie zapewniają wspaniałą zabawę, cztery gorące dania, szampana, zimne i gorące napoje, przekąski. Gości zabawiać będzie zespół ONIX.

Więcej informacji znajdziecie na plakacie.8 odpowiedzi na “OSP Kałmuki zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017”

 1. Magda pisze:

  Panie redaktorze mam pytanie. Czy są jeszcze wolne miejsca na Kalmukach ze pisze Pan. Ze Osp.ZAPRASZA???????

 2. Ania pisze:

  Na Kalmukach to już od 3 tygodni wolnych miejsc nie ma. Nie wiem po jakiej znajomości chcieli Cie kolego tam wcisnąć 🙂

 3. Z Kalmuk :-) pisze:

  Reporterek wprowadza w błąd miejs juz dawno nie ma a on reklamę robi. Nie ma chyba co pisać.

 4. Z Kalmuk :-) pisze:

  Zapomniał dopisać zapisanych gości he he

 5. Iwona pisze:

  Tak też myślałam bo patrze a tu zaproszenie jakby miejsca wolne były.Płacimy, idziemy a tu jak w automatycznej sekretarce.:BRAK WOLNYCH MIEJSC. Pan redaktor niech zrobi impre w swojej wsi a nie zaprasza na tą gdzie już miejsc nie ma.Panie redaktorze czyżby kolejna porażka? PROSZĘ się upewnić zanim Zapraszamy?

 6. Magda pisze:

  A Pan Redaktorek nadal milczy? Czy was to nie dziwi? Pisze bzdury jak zwykle.Odpisz Panie Gasiorski dlaczego zapraszasz jak wolnych miejsc juz nie ma.Od dawna. Wrzucił reklamę a już po ptokach! Ma się refleks Gratulacje! I tak nie odpisze 🙂

 7. Pozytywny pisze:

  Bardzo dobrze, że pan redaktor informuje o różnego rodzaju inicjatywach mieszkańców. Dzięki temu gminna społeczność może się dowiedzieć, że OSP w Kałmukach działa prężnie. Brak wolnych miejsc, to sukces organizatorów. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *