bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Ostatnia sesja Bogdana Praskiego
16 listopada 2018 r. | 17:26
43

Dziś odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Panki w tej kadencji. Była to też ostatnia sesja w roli Wójta Bogdana Praskiego. Na sesji było tylko czworo radnych. W związku z brakiem kworum, sesja nie mogła się odbyć. Bardzo zawiedziony był sam Praskie oraz Wachowska, która podczas tej sesji miała zostać mianowana na skarbnika gminy.

Dzisiejsza sesja trwała niespełna dziesięć sekund.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Najszybsza sesja w powiecie

Gepostet von GminaPanki.pl am Freitag, 16. November 2018

 43 odpowiedzi na “Ostatnia sesja Bogdana Praskiego”

 1. Karol pisze:

  żenaderia co organizatorzy sobie wyobrażali, że jeszcze coś ugrają?

  39
  3
 2. Wróżka pisze:

  Nic dodać ,nic ująć…… ,,kto pod kim dołki kopie…… ,, 🙂 🙂

  38
  2
 3. Beti pisze:

  Szacun dla tych których nie było. Przynajmniej na koniec potrafili się nie poddać terrorowi i zachowali twarz. A ci co byli.. No cóż brak komentarza.

  37
  3
  • Krzys pisze:

   Beti a za sesje radni dostają pieniądze niezależnie czy są czy nie ?wytlumacz mi ?!jezeli jest się tadn wybranym przez wyborców to trzeba umieć zachować się do końca ci co przyszli umieli to zrobić i poważnie traktowali swoich wyborców .

   5
   33
  • obserwator pisze:

   Krzyś. Dostają owszem ryczałt za miesiąc. Nie przeszkodziło im to głosować jak im dyktowali nasi wspaniali król i królowa. Nie zawsze jednak dla dobra mieszkańców.

   26
   6
 4. Tobi pisze:

  Czworo największych falszywcow

  39
  3
 5. Romek pisze:

  co była taczka? odejście z pompą czy raczej ucieczka?

  35
  3
 6. lewy zawodowiec pisze:

  Porażka przeważnie jest sierotą.
  Miałęś …… ….. … ….. .. … …. sznur.
  Lewy.

  23
 7. Krzys pisze:

  Trzeba umieć zachować się i Nowa Wojt nie ma ambicji gdyby choć trochę ja miała to jako przewodnicząca do końca pełniłaby swoją funkcje.to wiadomo ze sfingowana sytuacja przez przeciwników .wojta No i przeciez zapomniał redaktor wspomnieć ze był jeszcze Czesław i Arek Antonczak .po uprzedniej audiencji u wiadomo kogo .

  4
  33
 8. Beti pisze:

  Krzyś pomyśl. Stary wójt nie miał czasu i odwagi i ambicji żeby w ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyć choć jedną sesję aż tu z dnia na dzień potrzebna była sesja????? Nawet nie zamierzam dywagować nad tym że przed wyborami bał się konfrontacji z niewygodnymi pytaniami na które nie umiałby odpowiedzieć. W normalnym trybie sesję zwołuje się min. 7 dni wcześniej a tu co tak pilnego spowodowało że musiało być już?? Żadna z proponowanych uchwał nie wydawała się aż tak ważna. To o co mogło chodzić?????? I najważniejsze. Czy czasem to nie Pani przewodnicząca podpisała postanowienie o zwołaniu sesji? Pamiętaj że jest ona pracownikiem innego zakładu pracy i do dnia zaprzysiężenia tam pracuje, a z dnia na dzień nie każdy ma możliwość zwolnienia.

  30
  2
  • Krzys pisze:

   Beti co ty pleciesz ?siegnij pamięcią lub wróć do artykułów nie pamietam czy klobucka czy gmina panki już dużo wcześniej informowała ze będzie ostatnia sesja chyba przy artykule ze wachowska ma być skarbnikiem wiec nie mów ze nagle sesja wyskoczyła i wystarczy wejść na stronę gminy by zobaczyć ze mówisz nieprawdę bo sesje odbywały się a nie ze nie było sesji kilka miesięcy .ciekawe czy wspomniani społecznicy będą swoją protegowana tak sprawdzać ?pracuje jest zatrudniona do dnia powołania skąd wiesz ?stale widzę Panią na Pankach

   5
   29
  • Arus pisze:

   Pracowita pracowita pszczółka !!!!ale różnica zasadnicza w pensji

   2
   27
  • Yusuf pisze:

   to że klobucka podała ze będzie sesja to inna bajka, cały czas pisał co i kiedy planują. Oficjalnie radnych informowali dopiero w środę, dwa dni przed sesją, a tak się robi tylko przy nadzwyczajnych

   26
   1
  • obserwator pisze:

   Ostatnia sesja też nadzwyczajna 16 sierpnia. To całe 3 miesiące. Heloł

   27
  • Mieszkaniec pisze:

   Krzys.

   Radni o sesji zostali poinformowani w środę, dokumenty na radę dostali w czwartek, sesja (nie)odbyła się w piątek.

   Skorzystałem z Twojej rady i wszedłem na BIP Panki.

   Sesje w 2018 roku: 5 lutego, 21 marca, 16 kwietnia, 12 czerwca, 29 czerwca, 9 lipca, 20 lipca, 16 sierpnia i tu ślad się urywa. 3 miesiące przerwy i nagle sesja w ostatnim dniu kadencji. Można tylko domniemywać, że pan Bogdan nie robił sesji przed wyborami, bo bał się niewygodnych pytań mieszkańców, ale teraz to już bez znaczenia.

   Krzys, zarzucasz komuś pisanie nieprawdy, a fakty są takie, że sam podajesz nieprawdziwe informacje.

   27
   1
 9. Ela pisze:

  Brawo dla pana Cześka , Arka i Jarka , bo dzięki takim społecznikom na każdej sesji była obnażana patologia jaka panuje w Urzędzie , szkoda tylko że poprzedni włodarz nie potrafił zrozumieć że to on powinien być dla mieszkańców , a nie mieszkańcy dla niego i że Gmina powinna być transparentna . Ale jak to mówią pycha kroczy przed upadkiem .

  32
  3
 10. Ela pisze:

  Oj nie płaczcie już z powodu biednego Bodzia. Sam zainteresowany jest przecież szczęśliwy że wreszcie sobie odpocznie.

  29
  • Stefan pisze:

   Dokładnie, może trzepac do woli, wozić się autami przyjaciół, może chodzić na libacje do zaprzyjaźnionej restauracji. Same plusy 😉

   33
   3
  • Ela pisze:

   Stefan zobaczysz że kolesiostwo to już się skończyło , przestaną pożyczać auta i skończy się kawka ! przyjaciół coraz mniej ot takie jest życie .

   28
   2
  • Yusuf pisze:

   Szczęście do przyjaciół to mu się szybko skończy. Oni pójdą w tango z każdym kto trzyma klucze do gminnej kasy. Z pół roku będą się kręcić koło Bodzia, a później go zostawią, bo żyć z czegoś trzeba, a przetargi się kiedyś znowu zaczną i kasa w gminie pojawi. Biznes jest biznes, sorry Winnetou.

   31
   1
  • Arus pisze:

   No zobaczymy jakie przetargi zrobi nowa władza i co zrobi dla gminy a może cała kadencje będzie sprzątać po byłej władzy jak to lubi powtarzać .a przed końcem powie No w następnej kadencji będę coś robić .a jeżeli chodzi o sesje to przez lata pracowała z radnymi i przez zwykła kulturę pozegnslaby się i podziękowała za współpracę ale nawet na to nie stać było Pani. lepiej nie przyjść i pokazać mam was gdzieś .ladny początek

   5
   30
  • Arus pisze:

   O ile się orientuje to każdy przedsiębiorca może startować co spełnia kryteria wiec droga wolna ysulf czy jak ci tam kolego na imię

   26
  • Mieszkaniec pisze:

   Arus.

   Kolejny raz trafiasz kulą w płot. W tygodniu przed październikowymi wyborami zostało zorganizowane spotkanie pożegnalne dla całej rady. Podczas tego spotkania pani przewodnicząca podziękowała wszystkim radnym za czteroletnią kadencję. Arus, nie pisz więc nieprawdy.

   33
   1
  • Arek pisze:

   Nie jestem informowany o spotkaniach przewodniczącej wiec miałem prawo tak napisać na podstawie rady o której wszem i wobec bębnili redaktor to on wprowadza to w opinie .

   22
   1
 11. Mieszkaniec pisze:

  Arek.

  Napisałeś, że jesteś niedoinformowany. Mimo to, nie przeszkadza Ci to w pisaniu komentarzy, w których obrażasz panią Bujak. Piszesz, że nie podziękowała radnym za współpracę, a prawda jest taka, że podziękowała. Byłoby dobrze, gdybyś przed napisaniem następnego komentarza sprawdził, gdzie leży prawda, bo stajesz się mało wiarygodny.

  26
  1
  • Arek pisze:

   Jezu obraziłem papieża a jak wy piszecie te same pierdoly na niewinnych ludzi to jest Ok i co boli

   2
   26
 12. Tołdi pisze:

  I fajnie wyszło jestem zadowolony.A taczka była czy nie ??

  25
 13. ewa pisze:

  bez względu na sympatie i tematy radni powinni uczestniczyć w sesji- to logiczne. A że aż tylu nie było? Łatwo się domyślić komu na tym zależało i przekonał ich do tego. Narzekaliscie że poprzednią radą manipulował wójt. Doprawdy? Teraz dopiero zobaczycie co się będzie działo. . .

  14
  16
  • Ela pisze:

   komu ta sesja była potrzebna w ostatni dzień przed odejściem , Wójt jak chciał podziękować i pożegnać się z Radnymi to mógł zaprosić ich do restauracji !

   24
   3
  • Anka pisze:

   Brawo Ewa za obiektywizm nie stronniczość nie pieprzcie czy potrzebna sesja czy nie podzielam zdanie Ewy sesja to obowiązek radnych i tyle .!! Ewa masz racje dopiero teraz będzie

   7
   23
  • Adai pisze:

   Ewa czy kim tam jesteś…

   Obowiązek radnych spełnił doskonale radny Nicer. Pół roku nie przyszedł na sesję, usprawiedliwienia dostarczał. Teraz posypał głowę popiołem i był. Wdzięczność trzeba było okazać.

   Rysiu nie dotarł, daj Bóg trzeźwy był i rozumem się wykazał, albo strachem, że za chwilę go pogonią z Maskpolu jak się na sesję pofatyguje.

   Z 9 radnych wójta przyszło 4. Lojalna wobec siostry Lidzia plus troje pozostałych. Reszta może oglądała nagrania w Wesołej Nowinie i doszła do wniosku, że miał rację Boguś. Nic nie robili przez cztery lata, potakiwali tylko, to na koniec bez sensu się wysilać.

   A co teraz będzie? Dobrze będzie. Spokój, cisza i praca. Nie martw się Ewa, gorzej być nie może

   27
   2
  • Anka pisze:

   Buhuha!…,,,.

   9
   12
  • Anka pisze:

   Spokój cisza praca ????a co to lokalni działacze i redaktor wybierają się ma emeryturę czy co ?

   3
   20
  • Rumsthein pisze:

   Może być gorzej. Nie życzę ale poprawy nie wróżę. Po 1 roku zaczniemy oceniać puki co dajmy pracować nowej władzy.

   14
   8
  • Paweł pisze:

   W drugiej kadencji to nasz słynny bodzio nic dobrego nie zrobił, Tylko afery

   19
 14. Tołdi pisze:

  Dokładnie gorzej być nie może

  26
  1
 15. Tobi pisze:

  Praski emu już Heniek posadę załatwi tak jak załatwił andrzejkowi w . Kierownik biura zarządzania kryzysowego .PSL rzadzi

  16
  1
  • Ela pisze:

   Teraz to Praskiego mogą tylko wykluczyć z PSL , nie ma co liczyć na Starostę , jak miał władzę ( Wójt ) to PSL-owi był potrzebny do statystyk .

   16
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *