intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Jaki pan, taki kram
10 marca 2017 r. | 10:54
12

Jeden z Mieszkańców prosił mnie, abym porównał wejścia do budynków dwóch urzędów: Urzędu Gminy Panki i Urzędu Gminy Przystajń. No cóż, nie wiem czy jest tutaj co porównywać. Oderwane płytki przy wejściu do urzędu w Pankach mogą świadczyć tylko o włodarzu. Podobnie jak bardzo dobrze wyglądające schody w Przystajni.

Jak to mówią, "Jaki pan, taki kram".

Zdjęcia poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
12 odpowiedzi na “Jaki pan, taki kram”

 1. Z Panek pisze:

  hehehe

 2. Wróżka pisze:

  A gdzie przepisy BHP dot. niebezpiecznych schodów.

 3. Janek pisze:

  Ale nic się nie stało, trzepaniem rozreklamujemy gminę …..

 4. Koko fako pisze:

  Gdyby wyremontowano budynek Urzędu Gminy, zapewne napisali byście źe Wójt luksusy sobie robi z naszych podatków, a w społeczeństwo biedne. Zawsze coś się znajdzie. Nie ma już o czym pisać…….

 5. Capone pisze:

  Założę się źe ten jeden z mieszkańców to Pan Czesław.

  • Jeden z 748 pisze:

   A dlaczego ? Tylko Pan Czesław zauważył zmiany w sąsiedniej gminie i stagnację w naszej ?

  • Capone pisze:

   Tak się domyślam. He he… .Faktycznie przydał by się remont z zewnątrz, ale po co te porównania z Przystajnią. Skoro już porównujemy to może Szanowny redaktor napisze jakie piękne mamy centrum Panek, a w Przystajni na nowo odremontowanych sukiennicach tynk spada. Wybieracie tylko same negatywne sprawy . Niektórzy nazywają taką czynność robieniem kupy we własne gniazdo.

  • Panki pisze:

   Co mamy takie ładne , prywatne sklepy Panie Capone . I śmierdzące studzienki kanalizacji na głównych ulicach

  • Capone pisze:

   Mamy piękny Kościół, staw pakowski oraz całe zagospodarowanie wokół,remize, pomnik,stadion. Gminę też wyremontuja bądź cierpliwy. A co do kanalizacji to trudno źeby pachniała . To chyba lepsze niż ścieki w rowach. Powiedz kolego Z Panek co tak cie urzeka w centrum Przystajni, poza gmina?

 6. nowy stary pisze:

  Niestety, i budynek Urzędu i przestrzeń wokół budynku- Przystajń ma nieporównywalnie ładniejszą – co kłuje mnie po oczach przyznaję się bez tortur.

  • Capone pisze:

   Też to muszę przyznać. W Przystajni jeszcze niedawno też luksusow nie bylo. Poczekajmy i u nas będzie remont.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *