intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Panki trzecią najbardziej zadłużoną gminą powiatu kłobuckiego
14 czerwca 2019 r. | 09:38
14

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach opublikowała stan zadłużenia wszystkich gmin województwa śląskiego za pierwszy kwartał 2019 roku. Nie są to dobre wiadomości dla mieszkańców gminy Panki. Gmina Panki jest trzecią najbardziej zadłużoną gminą powiatu kłobuckiego. Panki wyprzedzają tylko Kłobuck i Wręczyca Wielka.

Najmniej zadłużoną gminą w powiecie kłobuckim jest Popów - 983 tys. zł zadłużenia.

ranking zadłużenia I kw. 2019 r.:
Wręczyca Wielka - 30,517 mln zł
Kłobuck - 17,528 mln zł
Panki - 9,980 mln zł
Krzepice - 9,665 mln zł
Miedźno - 9,056 mln zł
Lipie - 8,442 mln zł
Przystajń - 7,606 mln zł
Opatów - 7,393 mln zł
Popów - 983 tys. zł

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Panki trzecią najbardziej zadłużoną gminą powiatu kłobuckiego”

 1. Jarek pisze:

  Brawo Bogdan, gdzie jesteś menagerze od siedmiu boleści ?!

  15
  2
 2. Lolek pisze:

  A widzieliście statystyki jak wójtem był jeszcze Wydmuch?

  8
  5
  • Widz pisze:

   Widzielismy. Długi za Wydmucha były znacznie niższe. Poproś Brzeczka to ci udostępni bo pisał o tym nie raz

   11
   3
 3. mieszkanka pisze:

  Nie żeby coś, ale tak się składa,że Wydmuch nie zostawił gminy aż tak zadłużoną ,jak zostawił ją Praski… Można iść do Gminy do sekretariatu i spytać gdzie można dostać wykaz zadłużenia. B.Praski wiedział,że już na niego przyszedł koniec urzędowania, i on musi opuścić urząd, tej pewności on nabrał po głosowaniu ,kiedy jego chciały usunąć z urzędu.On już chodził jak struty…Wnioski nasuwają się same… Ciekawa jestem jaką zostawi Bujak?

  10
  3
 4. Darek pisze:

  Problem jest i to duży Panki w porównaniu z innymi Gminami niestety wypadają blado brak chodników nie mówiąc o ścieżkach rowerowych, drogi lepiej nie mówić. Mając na uwadze zadłużenie Gminy perspektywy marne. No ale ciągła walka o władzę w Pankach nie pomaga. Jednak może Pani Wójt w tej sytuacji pokazać zmysł zarządczy i Panki wzorem Przystajń, Ciasnej czy innych okolicznych gmin zaczną w końcu się rozwijać, czego wszyscy mieszkańcy sobie zyczymy

  9
  2
 5. IRENA pisze:

  Czy wy nie widzicie ile zrobił Bodzio dla naszej gminy , Panki zmieniły się nie do poznania . Ile skorzystali nasi mieszkańcy z różnych dofinansowań ! A teraz co ? wchodzi się do Urzędu i od drzwi słychać ” pieniędzy nie ma” , a ja pytam to po co zatrudniali kierownika inwestycji ? po co zatrudniać mecenasa ? gdzie gmina przegrywa wszystkie sprawy , gdzie są odwołania !

  3
  19
  • Jarek pisze:

   Po to aby dotarło do twojej pustej głowy że wszystkie inwestycje są zawalone jak i sprawy przez twojego Bogusia i ktoś to musi pokończyć

   8
   2
  • IRENA pisze:

   a kto teraz niby ma to pokończyć ? jak Panki straciły takiego menagera !

   1
   3
 6. do Irenki pisze:

  Irenko Kochana !
  życzę zdrówka
  szczególnie dużo zdrówka psychicznego bo źle z Twoją makówą
  Oj ŹLE 🙂

  14
  2
 7. Kler pisze:

  Oj Irena zaś to samo wkółko.Panki wypiekniały za taki dlug to i tak marnie wyglądają.

  9
  1
 8. IRENA pisze:

  Takiego menagera jak Bodzio to nasza gmina nie będzie szybko miała

  3
  9
 9. Piter pisze:

  Czy to to samo Rio co za zadow Bogusia i królowej Elżbiety nie znajdywało żadnych nieprawidłowości napisało ten raport .? Śmieszne. CBA do tego Rio zawieźć i sprawdzić powiązania itp.

  9
  2
 10. hegemon pisze:

  Warto byłoby się przyjrzeć nieformalnym wpływom osób będących kiedyś blisko związanymi z katowicką RIO, a obecnie udzielającym pomocy prawnej gminom.

  Sporo publicznej kasy jest kierowanej do spółki…

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *