Od strony Panek rzeką Pankówką w kierunku Cyganki i Kuźnicy Starej płyną ścieki. Sprawa jest znana włodarzom od lat. Może przy obecnej sytuacji i nagłośnieniu sprawy Odry, ktoś w końcu coś z tym zrobi?
Poniżej kilka zdjęć z wczoraj.
PAWEŁ GĄSIORSKI

Od strony Panek rzeką Pankówką w kierunku Cyganki i Kuźnicy Starej płyną ścieki. Sprawa jest znana włodarzom od lat. Może przy obecnej sytuacji i nagłośnieniu sprawy Odry, ktoś w końcu coś z tym zrobi?
Poniżej kilka zdjęć z wczoraj.
PAWEŁ GĄSIORSKI

Ryb nie widać
To jest zbrodnia . Za coś takiego powinny być wysokie kary . Dlaczego nikt się tym nie zajmie .
Witam. Tu Cebula z Praszczykow to ja wpuszczam ścieki i mi nic nie zrobicie. Pozdrawiam.
Były już śnięte ryby, wiadomo kto wtedy spuszczał od lat i nic mu nie zrobili… A czemu? Bo gruba ryba była 😁😁😁😁
Przy stawie koło boiska też szlam… Tłuszcze… Ciekawe skąd???? Czyżby ta gruba ryba????