zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
Piątkowska odeszła z Panek. Nowym sekretarzem Łacny?
02 stycznia 2017 r. | 19:32
7

Potwierdziły się nasze informacje z listopada. Sylwia Piątkowska została nowym kierownikiem Wydziału Edukacji, Kadr i Administracji Urzędu Miejskiego w Kłobucku. Do końca 2016 roku Piątkowska pełniła funkcję sekretarza Gminy Panki.

Nowym sekretarzem gminy ma zostać Witold Łacny. Według niektórych, to on z racji nadania partyjnego (Polskie Stronnictwo Ludowe) wygra nieogłoszony jeszcze konkurs na stanowisko sekretarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Piątkowska odeszła z Panek. Nowym sekretarzem Łacny?”

 1. Krzysiek pisze:

  Nie formułujcie zdań szukając sensacji. Ludzie którzy czytają pobieżnie albo nie umieją czytać ze zrozumieniem odbierają pewne informacje jako fakty mimo, że są to domysły. W kontekście zaciętej walki w internecie dwóch stronnictw które są równie “niewinne” takie zabiegi są celowe i dobrze przemyślane a ja proszę, żeby tego nie robić.

 2. Obiektywny pisze:

  Po raz kolejny potwierdziły się nieoficjalne informacje. Duży plus dla pana redaktora.
  Przygoda pani sekretarz z naszą gminą była niecodziennie krótka – trwała nieco ponad rok. Pewnie, gdyby nie osławiony filmik, to byłaby dłuższa. Cóż, oprócz reprezentowania urzędu podczas dożynek, ta pani raczej nie wykazała się aktywnością – choć nagrodę od wójta dostała bardzo obfitą- 4.3 tys. zł. Można domniemywać, że atmosfera w urzędzie musi być bardzo nieprzyjemna, skoro nawet tak sowite premie nie zachęcają do pracy w gminie.

  • Asia pisze:

   Jak Pani skarbnik 43 tyś to ile sobie dał za udany i pracowity rok 200 tyś ? Ludzie tyle zarabiają przez dwa lata .

  • Z Panek pisze:

   Poczytaj może dokładnie… Nie Pani skarbnik tylko Pani sekretarz i nie 43 tysiące a 4300. Nie doczytałaś przecinka…

  • Anka pisze:

   Do Obiektywny
   Choć z obiektywizmu mało chyba wspólnego. Skoro tak nieprzyjemna atmosfera to dlaczego się tam tak pchają i potem pretensje, że umowy gmina nie przedłużyła….

  • Obiektywny pisze:

   Pani Aniu, z tego co widać, to tendencja jest odwrotna 🙂

 3. Panx pisze:

  Jednak info Pana Redaktora się sprawdzają. Pełna profeska. Brawo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *