zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Allegro
Plastyczny konkurs na koszyczek wielkanocny
07 kwietnia 2017 r. | 13:29
0

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach serdecznie zaprasza do udziału w plastycznym konkursie na koszyczek wielkanocny. Jest on kierowany do uczniów szkół podstawowych klas: I-III i IV-VI oraz gimnazjum z terenu Gminy Panki.

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach

Cele konkursu:
– promowanie i upowszechnianie tradycji wielkanocnych
– rozwijanie zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami Świąt Wielkanocnych
– kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży
– prezentacja i popularyzacja sztuki ludowej

Temat i warunki konkursu:
Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej:
– koszyczek wielkanocny
– palma
– zając świąteczny.

Uczestnicy konkursu tworzoną prace indywidualnie, w dowolnej technice, koniecznie z uwzględnieniem wyraźnych elementów tradycji Świąt Wielkanocnych. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy : I-III i IV-VI oraz gimnazjum.

Termin konkursu:
Prace konkursowe wraz z metryczkami i wypełnionymi kartami zgłoszeń należy dostarczyć na adres: Hala Sportowa GOKiS Panki, ul. Ogrodowa 11, 42-140 Panki w dniach od 10 do 11 kwietnia 2017 r. w godzinach 16.00 -21.00.
W dniu 13 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w Hali Sportowej GOKiS Panki odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród.
Prace oceniać będzie komisja powołana przez organizatora, według kategorii wiekowych.

Uwagi końcowe:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac uczestników konkursu w mediach (prasa, TV, Internet) w celu promocji konkursu. Dostarczenie pracy konkursowej jest równoznaczne z uznaniem przez jej autora warunków niniejszego konkursu. /UG Panki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *