zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Urszula Bujak/Aktualności TVP3 Katowice, 26.09.2016 r.
Podziękowania Urszuli Bujak
25 października 2018 r. | 11:20
9

Urszula Bujak - kandydat na Wójta Gminy Panki, za pośrednictwem klobuckiej.pl, przesłała dla Mieszkańców i pozostałych kandydatów na radnych specjalne podziękowania. Bujak wydała w tej kwestii oświadczenie, które prezentuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Podziękowania Urszuli Bujak”

 1. Stefan pisze:

  To teraz jeden z radnych to szycha będzie.. Sołtys, Radny, rada parafialna i dziennie w kościele… A za robotę by się zabrał i do psów się nie strzela a oddaje do schroniska…

  6
  21
  • Andrzej pisze:

   Darowałby Pan sobie takie uwagi. W zeszłą niedzielę mieszkańcy docenili dobrą pracę, która wykonuje sołtys Krzysztof, dzięki czemu dostał 70% poparcie w swoim okręgu. Dla porównania sołtys Stanisław z Praszczyków został tak doceniony, że zajął dopiero trzecie (ostatnie) miejsce na swoim terenie.

   26
  • Obserwator pisze:

   Dokładnie. A wiara i przynależność do czegokolwiek nie powinna być tutaj brana pod uwagę. Nie bał się wypowiedzieć w wielu kwestiach, a że jest prostym człowiekiem wypowiadał się jak umiał. A czy komuś się podobało to tylko jego odbiór prywatny. Ważne ze ludzie go docenili i wybrali.

   23
   1
  • Omega 3 pisze:

   Skąd wiesz ze nie pracuje ?????jakoś żyje i ma co jeść

   19
 2. Żerdzina pisze:

  Powiem wam że sołtys Krzysztof jest dobrym człowiekiem i jako sołtys jest najlepszy w tym co robi dla naszej wsi .A że został radnym to bardzo dobrze sie stało napewno osiagnie jeszcze wiecej tego mu życzy wieś bo działa dla nas mieszkañcow i jeszcze go obrażacie pod wzgledem wiary i chodzenia do kościoła jacy wy jestescie żałosni też przecież chodzicie do kościoła a jak nie to zastanowcie co piszecie to prywatna sprawa każdego z nas .

  20
 3. Omega 3 pisze:

  111 głosów zazdro coooo?brawo Krzysiu !?

  21
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *