zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Policjanci rozdawali kamizelki odblaskowe
18 grudnia 2017 r. | 08:16
0

Kłobucka drogówka przeprowadziła kolejne działania "Widoczni=Bezpieczni". Stróże prawa na terenie całego powiatu rozdawali kamizelki i odblaski napotkanym pieszym, rowerzystom oraz kierowcom kontrolowanych pojazdów. Mundurowi przypominali jak ważne jest używanie elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo, a nawet mogą uratować życie.

Wczoraj wieczorem kłobucka drogówka przeprowadziła kolejne w tym roku działania „Widoczni=Bezpieczni”. Celem tych cyklicznych akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przede wszystkim podniesienie świadomości pieszych i rowerzystów, jak ważne są odblaski podczas poruszania się po zmierzchu.

Policjanci patrolując drogi naszego powiatu rozdawali odblaskowe kamizelki i opaski napotkanym niechronionym użytkownikom ruchu drogowego. Dodatkowo w czasie prowadzonych kontroli drogowych stróże prawa wręczali odblaskowe elementy kierowcom. Mundurowi zachęcali do noszenia odblasków również w terenie zabudowanym wskazując na to, że zwiększają one nasze bezpieczeństwo, a nawet mogą uratować życie. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *