zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Ponad 301 tys. zł na fundusz sołecki 2022
26 sierpnia 2021 r. | 12:24
2

Wójt Gminy Panki opublikowała informację na temat podziału środków na wszystkie sołectwa w gminie Panki z funduszu sołeckiego na 2022 rok. Najwyższą kwotę otrzymają mieszkańcy Panek - 48 191,68 zł, najniższą mieszkańcy Aleksandrowa - 15 132,19 zł.

Łącznie na wszystkie sołectwa z funduszu sołeckiego 2022 roku zostanie przeznaczonych 301 390,79 zł.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ponad 301 tys. zł na fundusz sołecki 2022”

 1. Karol pisze:

  Najgorszy radny fanatyk religijny poucza ludzi i uczy wiary Czy pani wójt i ksiądz mogą z nim coś zrobić bo to co on wyprawia nie przystoi radnemu i szafarzowi w naszej gminie i parafi. Pozjadał wszystkie rozumy wszyscy głupcy tylko on mądry. Uważa się za świętego? Głupka wszedzie z siebie robi. Nie tylko Jezusem człowiek żyje jest jeszcze realna rzeczywistość.

  Fanatyzm religijny – zjawisko określane przez ślepą wiarę i bezgraniczne zaufanie wyznawców w doktryny danej religii, przy czym towarzyszy im brak poczucia rzeczywistości. Taki fanatyzm często prowadzi do prześladowań heretyków przez skrajnych czcicieli. Fanatyka charakteryzuje zapał w działaniach, jednokierunkowe zdeterminowanie, a także brak powściągliwości i emocjonalnego opanowania.

  Fanatyzm religijny jest źródłem konfliktów między grupami społecznymi, który związany jest z kształtowaniem tożsamości człowieka, jego kompetencjami międzykulturowymi oraz życiem we wspólnocie w społeczeństwie wielokulturowym.

  • Stary pisze:

   Jest mądry. Jak to powiedział Sas bogaty to niech płaci,
   I mamy tego efekty.
   Że poszedł w diabły.
   Ale co to milion złotych podatku na rok,
   Gmina bogata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *