zachmurzenie duże
11°
11°
piątek
Reklama
Ponad promil, na zakazie i bez aktualnych badań technicznych
21 września 2021 r. | 08:55
1

W niedzielę 19 września kilka minut po godzinie 8.00, na ul. Powstańców Śląskich w Pankach, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 44-letni kierowca miał w organizmie ponad promil alkoholu oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Co więcej, okazało się, że golf, którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

W minioną niedzielę, 19 września, kilkanaście minut po godzinie 8.00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena golfa, który poruszał się po ul. Powstańców Śląskich w Pankach.

Niestety, niebawem okazało się, że 44-letni kierowca, mieszkaniec powiatu kłobuckiego jest nietrzeźwy. Podczas badania wyszło na jaw, że w organizmie mężczyzny było ponad promil alkoholu. Co więcej, mężczyzna posiadał aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód, którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Aktualnie sprawą zajmują się kryminalni z krzepickiego komisariatu. Nieodpowiedzialny kierowca musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami, w najbliższym czasie usłyszy dwa policyjne zarzuty, za które grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Ponad promil, na zakazie i bez aktualnych badań technicznych”

  1. nowy stary pisze:

    To nie jest ulica Powstańców Śląskich w Pankach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *