zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Powiat Kłobucki dotuje spółki wodne w gminach
19 czerwca 2019 r. | 10:05
2

W Starostwie Powiatowym podpisano w dniach 18 i 19 czerwca umowy, na podstawie których, Powiat przekaże dotacje dla Gminnych Spółek Wodnych w Krzepicach, Miedźnie, Opatowie, Pankach, Białej, Przystajni i Wręczycy Wielkiej.

Każda ze spółek otrzyma kwotę w wysokości 6 000,00 zł na utrzymanie i eksploatację urządzeń melioracji wodnej znajdujących się na terenie ich działania. /Powiat Kłobucki/2 odpowiedzi na “Powiat Kłobucki dotuje spółki wodne w gminach”

 1. Ela pisze:

  Pawełku przy tym artykule należało by wstawić zdjęcie Kiepury ( ponieważ pieniądze pochodzą z powiatu ) , a jak nie posiadasz to poproś nadwornego fotografa naszego starosty , swojego kolegę Jarosława , on na pewno Ci udostępni , ostatnio nawet zastanawiałam się czy wchodzę na Kłobucka.pl czy na prywatny fb starosty . Myślę że Jarek jak otwiera lodówkę to już widzi naszego starostę .

  3
  2
 2. Bono pisze:

  Czy w artykule jest napisane 6tys złotych???
  Czy to może błąd ??

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *