zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Powiatowy Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych w Pankach
13 lipca 2017 r. | 12:39
2

Rada Powiatowa Kół Gospodyń Wiejskich w Kłobucku, zorganizowała w sobotę 8 lipca IX Powiatowy Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych. Samorząd Powiatu Kłobuckiego tradycyjnie udzielił pomocy w organizacji Przeglądu. Areną tegorocznego koncertu zespołów śpiewaczych KGW była Hala Sportowa w Pankach. Zebrani na sali, zaproszeni goście m.in. ze Starostą Kłobuckim Henrykiem Kiepurą, Członkiem Zarządu Powiatu Józefem Boreckim, uczestnicy i widzowie, podziwiali występy zespołów śpiewaczych. Koncert dał dowód, że piosenki ludowe, w tym zwyczaj wesołych i pełnych niewymuszonej ironii przyśpiewek ludowych, mają się całkiem dobrze. Duża w tym zasługa aktywnego ruchu KGW w naszym powiecie, wspieranego przez lokalne samorządy.

Obowiązki gospodyni Przeglądu sprawowała Janina Koślik Przewodnicząca Rady Powiatowej KGW w Kłobucku. /Powiat Kłobucki/2 odpowiedzi na “Powiatowy Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych w Pankach”

  1. obserwator pisze:

    Zaproszeni goście dopisali……???? Starosta i przedstawiciele LGD…… Niezła świata. A gdzie inni wójtowie itd???? I przyjaciel Andrzej?

  2. Roma pisze:

    Przyjaciel Andrzej pewnie będzie w następnych wyborach startował…bo wszędzie go pełno… taki to kumpel 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *