zachmurzenie duże
15°
15°
piątek
Reklama
Praski na koniec kadencji zadłuży gminę na 2,6 mln zł!
24 sierpnia 2018 r. | 09:25
6

W budżecie brakuje kasy, to trzeba wyemitować obligacje. Wójt Bogdan Praski jeszcze przed odejściem w niepamięć, tuż przed wyborami samorządowymi, zamierza zadłużyć gminną kasę na 2 600 000 zł emitując obligacje, które zaczną być spłacane dopiero w 2023 roku! Co najważniejsze, pozwolili mu na to radni Rady Gminy Panki!

Więcej w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Praski na koniec kadencji zadłuży gminę na 2,6 mln zł!”

 1. siara pisze:

  Dlatego Urszula Bujak niestety, ale nie nadaje się na wójta!
  To MUSI być ktoś zupełnie nowy!
  Nie rozumiem dlaczego pan redaktor ciągle pisze o Praskim, jakby faktycznie był już przegrany.
  Wcale nie jest. Gorzej- to on znów może zwyciężyć, jeśli głosy rozproszą się na innych kandydatów.
  Praski ma betonowy elektorat i nadal jest groźny. Nie wolno go lekceważyć!

  28
  • Stefan pisze:

   Tym gorzej dla naszej gminy bo to że może wygrać to pikuś tylko że nas mieszkańców to cofnie w rozwoju o ładnych kilka lat. Już jesteśmy izolowani w różnych inwestycjach i programach, ale dla tego betonowego elektoratu, czytaj tępego, ważne żeby bodzio miał kasę i mógł trzepac do woli.

   27
   4
 2. IRENA pisze:

  Bodzio i tak wygra bo mieszkańcy widzą ile dobrego robi dla naszej gminy i nawet kolejny odcinek tasiemca pt. ” Dobry gospodarz” redaktora naczelnego Kłobucka.pl nic nie pomoże kontrkandydatom o ile będą . BODZIO I TURA !!!!

  3
  25
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Dobry Gospodarz nie ma za zadanie pomagać kontrkandydatom obecnego wójta, a zapoznać mieszkańców ze sprawami, o których być może nie mają pojęcia.

   Mało kto wie w jakich warunkach odbywają się na przykład szkolenia, na które jeździ wójt czy sekretarz, lub jadą razem. Wyjazd, to wyjazd myśli mieszkaniec gminy Panki. A warto zobaczyć dlaczego szkolenia pankowskich urzędników idą w grube tysiące złotych. Tutaj szkoliła się pani Sekretarz Elżbieta Wachowska kilka tygodni temu – wójt miał również jechać, jednak problemy z obsadą stanowiska skarbnika, a być może i nasz artykuł pozbawił go niewątpliwej przyjemności zaznania rozkoszy płynących ze zgłębiania wiedzy:

   https://hotelskalite.pl/

   Dzięki “tasiemcowi” przedstawimy mieszkańcom co i za ile udało się w gminie Panki zrobić w ostatnich czterech latach, bo okazuje się, że na pytanie w ramach dostępu do informacji o to ile gmina pozyskała środków unijnych nie uzyskaliśmy odpowiedzi, za to mamy wskazać sekretarz Wachowskiej lub wójtowi – ważny interes społeczny, dla którego mają nam przedstawić zbiorcze dane…
   Żadna gmina z powiatu nie miała z tym problemu, wszystkie prócz Panek przysłały informacje. Może więc nie ma się czym chwalić? Czy jednak jest, ale chwalić się nie lubią? Oczywiście posiadamy już komplet danych na temat inwestycji – nie chcieli nam dać, sami wzięliśmy – bez łaski 🙂 I cóż – słabo to wygląda, oj słabo. A na tle sąsiedniej Przystajni – żałośnie!

   Więc “Irenka” zachęcamy do czytania i hołdów na rzecz “Bogusia” et consortes

   28
   3
  • Olo pisze:

   Skalite – bardz9z dobry hotel, polecam

   13
 3. tobi pisze:

  ja to widze ze praski ze swoimi radnymi Ryskiem Renia Bozena Tadziem Lidzia Lechem Andrzejem i Ryzym Antonem jawnie sprzedali gmine i oszukali mieszkancow ktorzy ich wybrali Banda pajacy i zlodzieji ktorzy na polecenie Wachowskiej i Praskiego zrobia wszystko

  18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *