zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Nowiny Kłobuckie
Prezes Maskpolu odwołany!
25 września 2018 r. | 11:11
3

24 września 2018r. Rada Nadzorcza PSO „MASKPOL” S. A. odwołała Ładysława Piaseckiego z funkcji Prezesa Zarządu oraz Marka Paska-Paszkowskiego z funkcji Członka Zarządu Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego „Maskpol” S. A. IX kadencji.

Do czasu przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego Rada Nadzorcza PSO „MASKPOL” S.A. powierzyła obowiązki Prezesa Zarządu Jakubowi Banaś.3 odpowiedzi na “Prezes Maskpolu odwołany!”

 1. WALDI pisze:

  W PiS-ie władza nie deprawuje , są inne standardy niż w PO-PSL , gdzie prezesi , dyrektorzy byli ” przyspawani ” do stołków . Tu ciągle dążą do doskonałości , stąd te roszady i wyniki spółek skarbu państwa .

  10
  14
  • Stefan pisze:

   Waldi słusznie prawisz, ale ludzie którzy wierzą że złodziejstwo to nasz sport narodowy, nie uwierzą.

   9
   8
 2. ZK pisze:

  Jest rok 2020 i spółki Państwowe mają coraz gorsze notowania. Skąd się biorą ludzie tak otumanieni propagandą twierdzący, że złe wyniki spółek to dowód na dobre działania firm. Tak jak Macierewicz, który stwierdził, kiedyś, że brak dowodów jest najlepszym dowodem na zamach, bo to oznacza, że dowody zostały dobrze ukryte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *