zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Problemy z nowym odcinkiem drogi w Aleksandrowie
19 marca 2024 r. | 11:16
25

Świeżo wyremontowana droga w Aleksandrowie jeszcze nie została oddana do użytku, jeszcze trwają roboty budowlane, a już trzeba będzie ją poprawiać. Nie dość, że pęka, to pojawiły się dziury.

- Co to za asfalt? - pytają mieszkańcy.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “Problemy z nowym odcinkiem drogi w Aleksandrowie”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ta droga już się rozlatuje a co będzie za rok czy dwa .

  4
  1
 2. Panki pisze:

  ktoś musi się tym zająć

 3. Gość pisze:

  Pan Krzysztof był bardzo tu aktywny , niech się teraz wypowie.

 4. Wyborca pisze:

  A pani wójt na sesji mówiła że mieszkańcy są bardzo zadowoleni z drogi.

  • petent pisze:

   Pani Wójt i Sekretarz interesują się głównie kto zrobił zdjęcia i kto ma czelność to komentować
   Nawet nie zwracają uwagi że chodzą ludzie po urzędzie i wszystko słychać przez uchylone drzwi .

   7
   1
 5. Wyborca pisze:

  Tak się chwaliła droga a droga wygląda tak jak jej rządy. Chwaliła się że drewniany dom na górniczej zniknie, czary mary hokus pokus a ten uparty dalej stoi – ona ten jest uparta i nie przyzna racji nikomu innemu. Kampanię i pomysły kopiuje z innych bo sama nie jest w stanie nic wymyślić chyba że śmiać się z ludzi. A teraz robi imprezy emerytom, kołom gospodyń ( nie wszystkim tylko tym którzy jej kadzą ) no ale przecież nie za swoje to robi. Ciekawe tylko ile wynoszą faktury. A jeszcze jedną imprezę zrobiła dzień kobiet ale uwaga połączona z imieninami królowej. No bo jak to tak bez imprezy dla najwierniejszej i obowiązkowo składka na prezent od poddanych. No naprawdę cud miód. Cdn

  7
  0
 6. Wyborca pisze:

  Współpraca z sąsiednimi samorządami też tak dobrze nam się układa że aż trzeba pisać donosy i zawiadomienia na nich ; nikt nie może być lepszy od Panek. W rankingach przecież musimy prowadzić nawet kosztem kupowania sobie miejsc i statuetek. Ujęcie wody główną i największą inwestycja; najpierw zamarzł zbiornik i a potem według informacji wójta deszczówka dostała się do studni ( tak taka informacja wójta wisiała na internecie przez dwie godziny po czym zniknęła). Dodatkowo woda miała być ozonowana no ale witamin nam brakuje i trzeba dodać jeszcze chlor. Basenu w Pankach nie mamy to mamy choć wodę chlorowaną. Czekajcie co jeszcze zrobiliśmy w tej kadencji hmm a kupiliśmy bombkę taką ładną amerykańską ( brakuje jeszcze jaja wielkanocnego ). A najgorsze że sami zgotowaliśmy sobie ten los.

  9
  1
  • Bożenka pisze:

   dlatego trzeba iść na wybory, pokażcie tak jak przy wyborach parlamentarnych, że można!

   2
   1
 7. Ewka pisze:

  z pani Kasi skopiowany plakat, jeszcze niech zasiądzie na przyczepie jak pan Andrzej

  • Wyborca pisze:

   Okrakiem na przyczepie 😂

   1
   1
  • Monia pisze:

   Teraz czeka aż Pani Kasia wyjdzie z ulotkami żeby zrobić takie same!!!
   Zero pomysłów ale podpowiem coś morze, ma dworcową podjechać tam pomysłów nie brakuje 😁

 8. Wyborca pisze:

  A tak jeszcze mi się przypomniało tak jak w gminie panie chodzą parami nawet z mieszkańcami i pracownikami rozmawiają we dwie, bo każda coś zapamięta jedną nie ogarnie sama rozmowy tak na plakatach samej jej smutno i musi obok być druga w tej samej marynarce🤦‍♀️ a podobno przeszkadza jej że pracownicy ubierają się u jednego krawca 😂 a tu proszę taka niespodzianka. Teraz trzeba czekać kiedy kolor włosów zmieni na ciemny.

 9. Konserwator K. pisze:

  Ja pytam się was idioci komentujący, czy wy tak naprawdę? przecież droga nie jest skończona, a wójt mówiła, że nawierzchnia idzie do poprawy. Słyszała to też wspierająca w komentarzach Panią Gierak pracownik gminy, chyba, że myślami była gdzie indziej. Co do innych rzeczy to są jakieś sprawy wyrwane z kontekstu przez was pieniacze i intryganci pożal się boże. Nie jest to prawdą i dziwię się że pani Kasia pozwala pisać takie bzdury, którą w nią uderzają. A co do plakatów to dajcie spokój co to za argumenty z dupy. Poziom was to dno i wodorosty, jak i cały sztab przeciwniczki, metody widać zaczerpnięte od specjalisty z lat osiemdziesiątych.

  1
  2
 10. Konserwator K pisze:

  Ja pytam się was idioci komentujący, czy wy tak naprawdę? przecież droga nie jest skończona, a wójt mówiła, że nawierzchnia idzie do poprawy. Słyszała to też wspierająca w komentarzach Panią Gierak pracownik gminy, chyba, że myślami była gdzie indziej. Co do innych rzeczy to są jakieś sprawy wyrwane z kontekstu przez was pieniacze i intryganci pożal się boże. Nie jest to prawdą i dziwię się że pani Kasia pozwala pisać takie bzdury, którą w nią uderzają. A co do plakatów to dajcie spokój co to za argumenty z dupy. Poziom was to dno i wodorosty, jak i cały sztab przeciwniczki, metody widać zaczerpnięte od specjalisty z lat osiemdziesiątych.

  1
  1
  • Do konserwator pisze:

   Przecież w żaden sposób w komentarzach nie padło imię Kasia ? Skąd Ci się to wzięło ? Ktoś z humorem napisał to co ludzie gadają. A ludzie mają to do siebie że gadają gadali i gadać będą. A co do nawiązania do lat 80 znasz dowcip o milicjantach dlaczego zawsze chodzą parami ? Znajome ? Prawie jak u nas.

 11. Kandydat do rady pisze:

  Chcecie aby rządzili biznesmeni ? to będzie powtórka Praskiego. Typowe polskie rozumowanie czyli brak pamięci i przemyśleń. A tak na marginesie czy samorządową schizofrenią jest mówienie, że się było za mniejszymi podatkami, a z drugiej strony chwalenie się inwestycjami gdzie się było im przeciwnym ? skąd takie rozdwojenie, czy to jest na potrzebę kampanii?
  Musicie się zdecydować czy byliście za, czy przeciw, nie można tak kluczyć w nieskończoność. Kolejne pytanie do sztabu pani Gierak, czy to prawda, że wszyscy przedsiębiorcy (ci najbogatsi) będą mieli ulgi w podatkach bądź będą mieli umorzenia? Czy to prawda, że będzie zastępca wójta, którym będzie pani ojciec, który podobno pełni rolę Pani głównego doradcy i stratega w kampanii?

  2
  8
  • Piotr pisze:

   Co dupa się zagotowała że będzie zmiana Wójta
   Nic nie pokazali przez te pięć lat , jedynie imprezy na całego, Wisła co roku i nie tylko.

   4
   1
 12. Kamil pisze:

  Baranie, 55 milionów na inwestycje, które poszły to mało ? merytorycznie może byś odniósł?

  2
  4
 13. Inżynier pisze:

  mieszkanko, tobie powinni cofnąć świadectwo z podstawówki, “pracowniką”, wstyd dla nauczycieli i całej oświaty 🤣

  • Mieszanka pisze:

   Tak wspaniale się pracuje w Gminie że kolejna dziewczyna złożyła wypowiedzenie.
   Ktoś szuka pracy!

 14. Koleżanka pisze:

  pięknie, z podatków czy z oświaty ?

 15. Polak pisze:

  Wywalić to wszystko w niedzielę,
  Po co nam Radni co tańczą jak Wójt zagra
  A potem słychać że
  Nauczyciel zarabia 6 tyś
  Woźny podobnie
  Brzęczek ma Córkę w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej
  Sroka naj większy nierób załatwia Żonie pracę w Aptece kosztem ludzkiej krzywdy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *