zachmurzenie małe
wtorek
Problemy z uchwałą Rady Gminy Panki
10 sierpnia 2021 r. | 10:09
14

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Panki. Chodzi o uchwałę nr 27.193.2021 Rady Gminy Panki z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszarów w gminie Panki.

Szczegóły znajdują się w rozstrzygnięciu nadzorczym.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Problemy z uchwałą Rady Gminy Panki”

 1. Gucio pisze:

  Tyle głów mądrych myślało w Pankach a jedna głową w Katowicach obróciła to w niwecz……
  Śmiać się czy płakać …..albo ci tutaj są mało wyedukowani albo ten drugi.Z tym że ten drugi ma większą pałę

  5
  6
 2. Madzia pisze:

  Dojdzie jeszcze więcej pracowników położonych wiezami krwi to dopiero wszystko będzie chodziło w Gminie jak należy.Dobrze że jest Pan Redaktor niezależny bo chociaż czegoś możemy się dowiedzieć bo kłobucka jakoś milczy o tych wszystkich pożyczkach.

  10
  5
 3. Madzia pisze:

  Porażka za porażką a prywata biegnie galopem stada baranów.

  7
  6
 4. Józek pisze:

  Madzia, spójrz w lustro to zobaczysz nie barana tylko owcę, ani me ani be ani kukuryku

  8
  3
 5. Jan pisze:

  Która to już unieważniona uchwała przez wojewodę albo przez RIO.. 10.. 20.. 30..
  Szkoda słów ..
  Ale rodzina na swoim
  Każdy tylko myśli jak swojego wkręcić do roboty
  Mikowa już druga synowa
  Takich wałków to dawno nie było
  A z gminy odchodzi jedna za drugą
  I w to miejsce wsadza się rodzinę
  Prokuratora trzeba w trybie pilnym
  Klobucka widzisz i nie grzmisz?

  11
  6
 6. Zenek pisze:

  Rada Gminy chyba powinna zareagować bo jak tak dalej będzie to nikt kompetentny tutaj już nie zostanie i wtedy będzie cokolwiek trudno załatwić . Niestety najważniejszy jest Szef i to od niego dużo zależy , ale cóż jak można wymagać od pracowników jak samemu się niewiele wie…
  A Ty Panie Józefie jesteś na pewno jednym z baranów z tego stada.

  7
  7
 7. Burek pisze:

  Zenek, ukrucila się prywata i szczekasz…

  2
  6
  • Edek pisze:

   Burek najpierw wróć do podstawówki – ukróciła pisze się przez o z kreską. Nie dziw, że popierasz patałachów – ten sam poziom

   3
   1
 8. SATyR pisze:

  Uważam że te spory są niezasadne. Nie można porównywać urzędników gminnych do urzędników ministerialnych. Tych drugich na pewno kompetencję są wyższe i nie ma co ukrywać że za takie pieniądze trudno znaleźć pracownika z wysokimi kwalifikacjami na niższych szczeblach. Dlatego dobrzy „fachowcy” zakładają swoje biura , kancelarie i robią usługi pisząc różnego rodzaju projekty , pisma o dofinansowaniu inwestycji. Ale trzeba dać też szanse młodym , żeby nabywali doświadczenia . Ci ludzie na niższych stanowiskach naprawdę ciężko pracują , a splendory zbierają włodarze ( wójtowie , burmistrzowie , starości ) , a oni karani są tylko za niepowodzenia.

  4
  1
  • Edek pisze:

   Dobrze napisałeś – „fachowcy” zakładają biura, a reszta do urzędów niższego szczebla, to tak jak pani wójt 🙂 🙂 🙂

  • SATyR pisze:

   Do Edek . Co do Wójta to nie mogę się z Tobą zgodzić , ta pani ma wielki potencjał i myślę że jak damy jej jeszcze jedną kadencję, to może być najlepszym Wójtem jakim Panki kiedykolwiek miały. Jest dopiero dwa lata , obejrzyj sobie sesje rady gminy , ta pani na każde pytanie potrafi odpowiedzieć mieszkańcom , jest dobrze zorientowana co dzieje się w gminie , nie tak jak poprzednik.

   1
   8
  • SATyR pisze:

   Co do nowych pracowników uważam że wszystko jest ok , są to młodzi kreatywni ludzie , dobrze posługujący się komputerem , a swoje doświadczenie muszą gdzieś zdobywać ,więc jakiekolwiek jedno niepowodzenie nikogo nie przekreśla .

   1
   7
  • Edek pisze:

   Problem w tym że to nie jedno niepowodzenie bo tych uchwał cofniętych przez różne organy było już bardzo dużo i nie były przygotowane przez młodych kreatywnych pracowników tylko przez starych doświadczonych
   A swoją drogą to Ci młodzi kreatywni jeśli tylko potrafią obsłużyć komputer to też dziwne nie ma . Zostaje tylko zapytać – jak się dostali do pracy jak tylko taka umiejętność posiadają.

  • Jula pisze:

   SATyR 😂😳🤦‍♀️ Co ty bierzesz ze takie bzdury piszesz. ??? Podziel się tym wszyscy będziemy żyć wtedy zawieszeni w chmurach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *