zachmurzenie duże
Protest rolników: Będą utrudnienia w Praszczykach i Pankach
08 lutego 2024 r. | 09:00

W piątek, 9 lutego na terenie powiatu kłobuckiego odbędą się protesty rolników. W związku z tym przewidujemy wystąpienie wzmożonego i spowolnionego ruchu pojazdów rolniczych na drodze krajowej nr 43 oraz na drodze wojewódzkiej nr 494. Największe utrudnienia w ruchu wystąpią w godz. 9:00-14:00. Apelujemy o rozważne planowanie podróży na tych trasach.

W związku z zaplanowanymi na piątek 9 lutego, protestami rolników na terenie powiatu kłobuckiego:
- w godzinach od 9:00 do 14:00 na DK 43 - odcinek pomiędzy miejscowościami Waleńczów, a Lgota,
- w godzinach od 10:00 do 13:00 na DW 494 - odcinek pomiędzy miejscowościami Przystajń, a Praszczyki,
można spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Apelujemy do kierujących pojazdami o rozważne planowanie podróży, a także zachowanie szczególnej uwagi i stosowanie się do sygnałów oraz poleceń wydawanych przez uprawnione osoby.

6 odpowiedzi na “Protest rolników: Będą utrudnienia w Praszczykach i Pankach”

1. Mieszkaniec pisze:

Damy radę jak Francja .!!!

• Kunegunda pisze:

przynajmniej można było popatrzeć na park maszyn naszych biednych rolników “esa” c 330 tam nie było widać john deer case deutz fend ciekawe czy to za dotacje unijne czy za ciężką prace????

• Jajaj pisze:

w francji juz jikt nie strajkuje ciołki mają opuźniony zapłon w żniwa bedziemy my strajkować zwykli obywatele rowami będziecie jezdzic

2. Adam pisze:

popieram wasze postulaty i protest , ale taką formą tylko uprzykrzacie życie okolicznym mieszkańcom , a “góra” tylko się śmieje…….

3. GRAND pisze:

Prawdopodobnie w-ce minister rolnictwa Michał Kołodziejczak dziś wylatuje do Brukseli i będzie negocjował z Ursulą von der Leyen w waszej sprawie .

4. Michałek pisze:

ten palant?