zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Czy przetarg na drogę w Aleksandrowie powinien zostać unieważniony?
14 listopada 2016 r. | 09:03
8

Droga w Aleksandrowie miała być gotowa do 14 października 2016 roku. Przynajmniej tak wynika  z informacji przedstawionych w dokumentach przetargowych. Do 11 września powinno zostać udzielone zamówienie zwycięzcy przetargu, zgodnie z pkt. IV.4.5 ogłoszenia nr 164679 - 2016; data zamieszczenia: 27.07.2016 r. BIP UG Panki - termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert). Zakończenie przyjmowania ofert nastąpiło 12 sierpnia. Umowa, która została podpisana 21 września (10 dni po terminie), tak naprawdę powinna zostać unieważniona!

Umowa powinna zostać podpisana do 11 września, skoro nie została, przetarg powinien być unieważniony i rozpisany raz jeszcze.

Skoro nie został, w mojej ocenie, zostało złamane prawo.

Umowa pomiędzy gmina a firmą P.U.H. BUD - MET BIS Małgorzata Kałmuk została podpisana 21 września. Wykonawca zobowiązał się oddać inwestycje do 30 października 2016 roku. Nadzorcą tej inwestycji z ramienia gminy jest Bogdan Praski!

Przedmiotem umowy jest m.in. wykorytowanie z odwozem nadmiaru gruntu.

Z tego co wiem, na dziś droga nie jest jeszcze gotowa.

Poniżej przedstawiam umowę oraz inne, ciekawe dokumenty.

Proszę o analizę.

PAWEŁ GĄSIORSKI

bud-met-umowa bud-met-umowa1 bud-met-umowa2 bud-met-umowa3 bud-met-umowa4 bud-met-umowa5 bud-met-umowa6 bud-met-umowa7 bud-met-umowa8 bud-met-umowa9 bud-met-umowa10 bud-met-umowa118 odpowiedzi na “Czy przetarg na drogę w Aleksandrowie powinien zostać unieważniony?”

 1. Jamuz pisze:

  Sprawa śmierdzi na kilometr!

 2. Wróżka pisze:

  Przecież ,od szeregu lat pan wójt tak działa na pograniczu prawa .Jego zainteresowanie jest w kierunku ,,kogo tu zwolnić,, lub ,, komu przypomnieć o tym ,że mu coś zawdzięcza,,Nic mnie nie jest w stanie zadziwić w wykonaniu wójta ,a właściwie całej tej ,,przenajświętszej trójcy z urzędu ,,

 3. Marco pisze:

  Jeżeli to jest naruszenie prawa to odpowiednie pismo do prokuratury i po sprawie.

 4. @rtur pisze:

  A Pan Gąsiorski gdzieś to zgłasza?

 5. tutejszy pisze:

  Czesław Mirek na Wójta!!!Ma poparcie???

 6. tutejszy pisze:

  A. Antończak na zastępce wójta!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *