zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Przystajń może, Panki nie!
09 listopada 2016 r. | 17:15
11

Gmina Panki ma wspaniałego Wójta i doskonałe drogi gminne. Dlatego Gmina Panki nie musi starać się o pozyskanie środków zewnętrznych na ich remont. Zrobi to wszystko własnymi siłami. Po co starać się o dofinansowanie na przebudowę dróg, skoro wszystkie drogi w gminie są idealne? Zawsze można wziąć kolejny kredyt, by zadłużyć gminę i wyremontować je samemu.

Panki nie starały się o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Przynajmniej tak wynika z listy rankingowej, na której znalazło się 48. gmina z woj. śląskiego.

O dofinansowanie walczy natomiast gmina Przystajń. Nie dość, że gmina sama wystąpiła o dofinansowanie na remont drogi w Kuźnicy Starej i Pacanowie, to jeszcze Powiat Kłobucki chce remontu kolejnej drogi w tej gminie na odcinku Bór Zajaciński - Przystajń. Ale tam mają innego Wójta, może nie jest tak znany i ceniony jak Bogdan Praski, ale na pewno wie co robi.

No cóż, takie życie.

Listę gmin starających się o dofinansowanie możecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Przystajń może, Panki nie!”

 1. Angels z Panek pisze:

  W Przystajni maja wspanialego wójta robi ze az huczy wszystkie drogi nawet polne do posesji tam gdzie domy sa ludzie zadowoleni i wójt tez …Wszystko da sie zrobić tylko szkoda że nie w Pankach droga Żerdzina -Praszczyki i ta druga polna z domami w Żerdzinie szkoda ze swiat zapomnial o nich . Nawet nie ma lamp ciemno ze strach tam nawet autem jechac naprawde szkoda ludzi co tam mieszkaja i płacą podatki …..dlaczego gmina nie sklada wnioskow i nic nie robi ???Mogli zrobic te drogi zamiast tej w Aleksandrowie.Nigdy nie ma na co trzeba .masakra w gminie …

 2. Asia pisze:

  Czytać się Was nie da! Jak w szkolnej korespondencji!!!! “ON jest głupi, nie lubię go, nie będę się do niego odzywać….” Tyle, że tutaj napisze przewrotnie. Parodia.

 3. Panek pisze:

  Tak nie da sie czytac tej okrótnej prawdy która wreszcie wychodzi na jaw …brawo

 4. Z Panek pisze:

  Przystajń stać na to, tam jest super wójt. U nas znany jest w całej Polsce z ręcznej roboty. Zadłuża gminę i nic z tego nie mamy!

  • Też z Panek pisze:

   A może podaj kwotę na jaką zadłużył. Bo z tego co wiem to zadłużenie ciągle maleje.
   No i teraz masz problem jak z tego wybrnąć ale tak to jest jak się plecie piąte przez dziesiąte a wiedzy brak.

 5. Monia pisze:

  To jak u nas w Blachowni, burmistrz i gmina znana w całej Polsce z Dunajca który płynie przez Blachownie i wielu innych bajek napisanych w plagiacie rozwoju gminy. Zadłużanie naszej gminy też coraz większe.
  Następca będzie miał twardy orzech do zgryzienia.

 6. Panek pisze:

  Może kiedys my sie doczekamy takiego Henryka jakiego ma Przystajñ.Tylko zazdroscic takiego wójta !!!

 7. cisiok pisze:

  proponuje wystawić Andrzeja na stanowisko wójta kolege Heńka z pracy

 8. cisiok pisze:

  do pana Andrzeja nic nie mam ale znając ludzi z panek to po jakimś czasie coś by do niego mieli.i znowu ulotki pod gminą i osrodiem zdrowia.

 9. Obywatel pisze:

  Koniobijca! Jepoł nie powinien być Wójtem skoro nic nie potrafi pozyskać, prócz kredytu w chwilówkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *