zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Rada Gminy Panki jest niewykształcona!
19 stycznia 2017 r. | 17:51
16

Wielu z Was zastanawia się, jak wykształceni są nasi radni. Często do rady gminy dostają się osoby nawet z podstawowym wykształceniem. Główny Urząd Statystyczny przygotował raport dotyczący wykształcenia radnych. Ilu radnych w gminie Panki ma wyższe wykształcenie? Okazuje się, że tylko czworo. Pozostali mają średnie, zawodowe bądź podstawowe wykształcenie.

Na tle wszystkich gmin w Polsce, Panki plasują się na bardzo odległym 1541. miejscu.

Ranking wykształcenia radnych znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Rada Gminy Panki jest niewykształcona!”

 1. luis pisze:

  wykształcenie nie jest kryterium w wyborze radnego!!!! wykształceni ludzie robią gorsze rzeczy…

 2. Z Panek pisze:

  A jakie masz wykształcenie? Ja mam wyższe i nie chcę więcej, by ktoś kto ma podstawowe wykształcenie był moim reprezentantem!

  • Josip Tito pisze:

   Bogdan Praski – wyższe
   Elżbieta Wachowska – wyższe

   To twoi reprezentanci w tym urzędzie?
   Oboje mogą mieć nawet doktorat, a nie zaprosiłbym ich do domu. Bogdan, bohater filmu i niezliczonych skandali. Zachowanie tej drugiej, tematem niezliczonych plotek w całej gminie. A prawdziwego oblicza i tak jeszcze nie pokazali.

   Nie lepszy prosty i uczciwy człowiek, niż wykształcony krętacz i oszust?

  • Janusz pisze:

   Zabawne, szczyci się Pani swoim wyższym wykształceniem, przy czym nie potrafi Pani stworzyć logicznego zdania. Zachęcam do autorefleksji.

 3. luis pisze:

  no przepraszam wybór ludu to był… Nie wiedzieliście wcześniej na kogo głosowaliście??pewnie na znajomego albo byleby tylko krzyżyk postawić… Ja również mam wyższe i przy urnie zwracałem na to uwagę. KOMPETENCJA… Jakaż jest ona u Pani np. Dudy…

 4. luis pisze:

  nie wiem jakie ma wykształcenie, ale doświadczenie nabyte w pracy w sklepie spożywczym… Dużo by tak wymieniać przykładów spośród naszych radnych… Może 2 albo 3 osoby się tam tak naprawdę sprawdzają

  • Aga pisze:

   Pan Olczyk co zmienia zdanie co tydzień.

  • Ronson pisze:

   Olczyk, to nie ten co ostatnio po pijaku auta rozbijał?

  • Mietek pisze:

   Luis,czy ty wiesz co piszesz!Moja zona ma wykształcenie wyższe i też pracuje w sklepie,bo pracy nie ma.Cieszymy się z tego co mamy czy wg.Ciebie praca w sklepie to zło?My mamy na rachunki, chleb dla dzieci, ja też pracuję i dla nas każdy grosz się liczy a ty jesteś jakimś Pankowskim Wywodą.Zadna praca nie chańbi.Moze Ciebie!Biedy Ci trzeba!

 5. luis pisze:

  wykształcenie swoją droga ale doświadczenie tez jest ważne, społecznik… To dobry wybór na przyszłość

 6. JARO pisze:

  Moim zdaniem wykształcenie radnego jest mało ważne , sprawdzają się społecznicy ludzie interesujący się swoją gminą , jakby Panki miały takich radnych jak pan Mirek czy pan Antończak to napewno do niektórych nieprawidłowości by niedoszło , a tak jest jak jest z tą Radą Gminną , która nie za bardzo była zainteresowana sprawami Gminy, pozwalając za dużo swojemu włodarzowi , robiąc z niego ” króla Panek” Takiego Wójta Panki jeszcze nie miały co tyle dla naszej gminy zrobił , jakie potrafił pozyskiwać dofinansowania do inwestycji ze środków unijnych-prawdziwy menager , a co do Rady to do odwołania !

  • Wojtek pisze:

   To prawda że nasz wójt czuje sie jak król. A tylko dla tego że radni pozwolili na to wszystko, kto sie sprzeciwi ? Pani Duda jak dostała pracę w szkole przy kuchni . Pani Suwka asfald do bramy i nie tylko to . Pan Olczyk wysoka wypłata. . I tak większość zdobył , jednym słowem władze absolutną ma wójt nie radni . W końcu radni są bezradni .

  • Wróżka pisze:

   Fakt król lew wielka łeb mało mózgu .

 7. Sisi pisze:

  He he he dobre to

 8. Krzysiek pisze:

  Dla czego praski ma urlop nie wybrany za 7 lat . Co premia 70 tyś ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *