zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Radna wzięła kredyt na wyposażenie mieszkania, którego nie wykazała w oświadczeniu majątkowym!
15 listopada 2019 r. | 10:54
21

42-letnia Monika Korzonek to radna gminy Panki, prowadzi własną działalność gospodarczą. Nie posiada żadnych oszczędności, jest współwłaścicielem domu za 250 000 zł, działki za 60 000 zł oraz gospodarstwa rolnego za 200 000 zł.

Ze swojej działalności gospodarczej, w ubiegłym roku zarobiła 22 000 zł.

Korzonek posiada również kredyt w PKO BP na wyposażenie mieszkania, którego nie wykazała w oświadczeniu majątkowym.

Jej oświadczenie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Radna wzięła kredyt na wyposażenie mieszkania, którego nie wykazała w oświadczeniu majątkowym!”

 1. Stefan pisze:

  No to do pierdla i szlus ?

 2. Haha pisze:

  No i co z tego????…ja piernicze jaki problem..na stos za to !!! Ludzie weźcie się w końcu za poważne problemy.a nie róbcie sensacji. A jak … bąka. .puści też będziecie o tym trąbić! ! Paranoja !!!!!

  4
  2
  • Ala pisze:

   Myślę ze narkotyki to poważny problem!I nie żadna sensacja!To ze radna nie wpisała kredytu to pan redaktorek wiedział ze ma napisac,ale to co robi pani Wójt w gminie i jej syn to pan redaktor już nie napisze a dla mnie to właśnie jest sensacja!Pytanie tylko dlaczego Pan redaktor tych ciekawych spraw nie opisuje?Kto mu nie pozwala ?

   4
   3
 3. Gosc pisze:

  Niestety tj.problem!!! Ludzie pelniacy funkcje w Gminie powinni byc uczciwi!

  • Mieszkankaniec pisze:

   Jeden już do pierdla poszedl… tylko że to akurat syn naszej Uleńki wspaniałej.

   3
   1
  • Bono pisze:

   Wszyscy powinni być uczciwi, nie tylko ci z urzędu:)

  • panki pisze:

   Zobaczymy ile Bodzio posiedzi za przekręty swoje z Elą , AUDYT już jest ku końcowi ?

   3
   1
  • Olka pisze:

   Jakie przekrety? Póki co audyt nic nie wykazał. I to tylko audyt.
   Ale za to kontrola CBA wykazała już kto fałszował dokumenty w gminie.
   I to ani Bogdan, ani Ela, tylko Jolanta dwojga nazwisk. To dopiero przekręt!!!

   3
   2
  • panki pisze:

   18 inwestycji jest sprawdzane i co jedna to gorzej wygląda

   2
   1
 4. Arkadiusz pisze:

  Ja myślę że ta Jolanta powinna złożyć wniosek o ściganie Olki za oszczerstwa które pisze. A audyt nic nie wykazał ha ha? Poczekaj .

  2
  1
 5. Arkadiusz pisze:

  Zaginęło dziwnym trafem 18 umów z inwestycji . Głównie z bud-metem .Królowa Ela tydzień po zwolnieniu przetrzymywała gminne pieczątki i nie chciała odnieść. Po co je zabrała ? Można sobie dopowiedzieć.remiza na praszczykach wał na wale z kolejną firma w tle

  1
  1
  • Anka pisze:

   Arek i co znowu siejesz propagande-w Urzedzie Gminy pracujesz że tak doinformowany jestes? Artykuł o radnej a ty znów o innych niz temat arykułu. Jak moga zginac umowy to kolejna twoja bajka prawo wymaga przechowywania przez jakis okres obu stronom umowy i na pewno taka umowa z Gminy była gdzies kserowana ,przesyłana do innych sprawdzajacych urzedów.-jesli to były dofinansowania. Lepiej przyjrzyj sie Uli wspanialej drugi rok nic nie robi i wiecznie nie ma jej w Gminie a zainteresuj sie teraz inwestycjami które dzieja sie obecnie jak i innymi nie przetargowymi zleceniami to dopiero jest smierdzaca sprawa. Non stop nowe etaty w urzedzie to juz na pewno Panki beda kraina szczesliwosci nie grajdołkiem którym sie teraz robia.

   3
   1
  • Mieszkankaniec pisze:

   Anka dobrze napisane. Wójta w gminie ciągle nie ma a jak jest to i tak trudno się dostać do niej. Mało tego sekretarz też ciągle nie ma bo prawie wszędzie jeżdżą razem. Załatwić cis gminie graniczy z cudem. Ogólnie bałagan totalny.
   Inwestycje które są robione sprawdza odpowiednie służby i wtedy naprawdę będzie co pisać. Ciekawe co wtedy powie główny doradca brzeczek i główny inspektor nadzoru czeslaw

   5
   2
 6. Doris pisze:

  a co nieuku będzie sprawdzane to się zaraz dowiesz jak było dawniej a jak jest teraz aż ci morda się przymknie. Wszystko wyjdzie na jaw

  3
  3
  • Mieszkankaniec pisze:

   Po co te nerwy? Bo niewygodne dla wojtowej fakty wychodzą na wierzch? Daj spokój, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ale wszystko w swoim czasie.
   Jak jest teraz wszyscy wiedzą, bez sprawdzania.
   Doris, trochę kultury by Ci się przydało.

   4
   4
 7. do Mieszkankaniec pisze:

  zobacz na swój nick, kim ty właściwie jesteś pajacu?

  2
  2
 8. Mieszkankaniec pisze:

  Mieszkańcem ? – chyba dość czytelnie napisane.
  Jeśli nie wiesz co to znaczy to odsyłam do Słownika Języka Polskiego, gdzie:
  mieszkaniec – to  «osoba stale mieszkająca w jakimś miejscu»
  Proste?
  Dla mnie tak

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *