zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Radni nie chcą odwołania Wójta!
13 października 2016 r. | 16:42
8

Mimo afery obyczajowej, nieprzychylnej prasy, licznych apeli Mieszkańców, Wójt Bogdan Praski nie zamierza podawać się do dymisji. Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Panki, radni przychylni Wójtowi zdecydowali, że nie będzie referendum w sprawie odwołania Praskiego.
Radni są ślepi i głusi na apele Mieszkańców. W trakcie dzisiejszej sesji z podobnym apelem wystąpili Poseł Tomasz Jaskóła oraz Dyrektor Biura Posła Andrzeja Gawrona - Dawid Smol, który zabrał głos w imieniu Posła. Mimo tego radni byli nieugięci. Spośród piętnastu głosujących, tylko sześcioro z nich opowiedziało się za referendum odwołania Wójta. O ewentualnym referendum będą musieli zadecydować Mieszkańcy gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Radni nie chcą odwołania Wójta!”

 1. Jamuz pisze:

  Za co ci bezradni biora diety? Oczy maja w d?

 2. Janosik pisze:

  Jasne że nie chcą !! Przecież Wójt i jego radni w większości to jedna wielka sitwa…. biada mieszkańcom tej gminy….

 3. Zygmunt pisze:

  Po takiej sesji to i wójt i rada powinna się podać do dymisji !!! ale wiadomo żaden z nich dobrowolnie nie odejdzie od “koryta”….

 4. Z Panek pisze:

  Pokazali, że wszyscy to jedna wielka rodzina. Wstyd!

 5. ATRO pisze:

  Warto jeszcze zwrócić uwagę na to gdzie byli zatrudznienieni radni i jak przekładało się to na ich stanowisko w głosowaniu…

 6. Dorota Gmyrek pisze:

  Szanowni Państwo, jako mieszkanka Gminy Panki jestem oburzona brakiem zachowania przez poszczególnych radnych zasad elementarnej etyki w sprawowaniu swojej funkcji publicznej. Obserwując relacje z przebiegu posiedzeń sesji, muszę z przykrością stwierdzić, że mocno irytujący jest dla mnie również wasz absolutnie żaden poziom wiedzy merytorycznej. Czy zatem sumienie i godność pozwala wam dalej czerpać zyski z środków publicznych? Przecież wasze diety przysługują wam za pracę, a nie za spuszczenie bezczelnie głów wówczas, kiedy macie OBOWIĄZEK zabrać głos w danej sprawie ! Prezentujecie kompletny brak profesjonalizmu ! Wstydzę się za taką Radę. Cóż… Dorota Gmyrek

  • sąsiad pisze:

   Będą następne wybory to startuj na radną,na stanowisko wójta się nie udało to może za radną się uda

 7. Kowal pisze:

  Ja to widze tu ZAMORDYZM TOTALNY… trza czekać na REWOLUCYJE !!!! Chłopy grzać taczki i wio do sprzątania bo inteligencyja sama sie uporać ni może z bałaganem !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *