zachmurzenie duże
-1°
Radni podniosą podatek od nieruchomości na 2023 rok
25 listopada 2022 r. | 13:07

Podczas najbliższej sesji Rady Gminy Panki, radni na wniosek Wójta Urszuli Bujak podejmą uchwałę w sprawie podwyższenia podatku od nieruchomości na 2023 rok o kilkanaście procent.

Szczegóły w projekcie uchwały poniżej.

10 odpowiedzi na “Radni podniosą podatek od nieruchomości na 2023 rok”

1. Mieszkanic pisze:

A ile z tego pójdzie radnym na dietę .
    Bo Pani Wójt to po 1 tys podwyżki dostanie ze swoją świtą

• pekińczyk pisze:

Wyjątkowy z ciebie przygłup. Co zajrzę na tę zjebaną stronę to muszę czytać takie idiotyzmy…

Zalewska nie zauważyłaś, że inflacja wynosi 20 procent?

2. Izabella Zalewska pisze:

Znowu podwyżki? I to o kilkanaście procent? Radni to chyba tylko od uchwalania podwyżek są w tej gminie. Czasy są wyjątkowo trudne, a wy podwyżki będziecie uchwalać dla mieszkańców, którzy was wybrali. Wstyd.

3. Gość pisze:

Dziwnym trafem na jutro czyli poniedziałek jest zwołana komisja na 14 godz.
    Niby w sprawie szkoły Aleksandrów.
    A słuchy idą że
    auto poprawka do budżetu.
    Na ile faktycznie pójdzie podatek 30.
    Tak się robi z ludzi wariatów

4. Rady pisze:

Już o 12 komisja, że radni się kręcą pod gminą.

• Krysia pisze:

To co się wyprawia w tej Gminie to nie da się po prostu opisać. Radni w następnych wyborach do wymiany .zero kompetencji i wiedzy i przez to mieszkańcy musza płacić coraz większe podatki. Po co oni siedzą na tych komisjach czy sesjach? Jak i tak pieniędzmi publicznymi rządzi się w sposób -ile mam tyle wydam, i i musze miec tyle ile planuje wydać.Inwestycji kupa a ani jedna niesķończona. I to wszystko przegłosowali Radni.

5. Edyta pisze:

A Panie z gminy wzięły by sie za swoje obowiązki a nie ludzi tu obrażać.

• Mieszanka pisze:

Jeśli Ktoś da radę dobrze by było przejść z pół godziny przed sesją.
      Warto by było posłuchać o czym będą rozmawiać na temat podwyżek radni przed sesją.

6. Fred pisze:

Cicho tu ostatnio jak w rodzinnym grobowcu, a tymczasem wróbelki ćwierkają same dobre wiadomości. Dziura w budżecie, ale szczęśliwie na podwyżki w Urzędzie się znalazło. Prawie po 5 stówek na etat! Już wiadomo na co idzie podwyżka podatków